Kdenlive/Підручник/Захоплення звукових даних

This page is a translated version of the page Kdenlive/Manual/CapturingAudio and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎українська

Захоплення звукових даних

Ви можете скористатися Kdenlive для захоплення звукових даних (дублювання) з мікрофона під час відтворення проєкту на панелі Монітор проєкту. У цей спосіб ви можете дублювати голосові дані у відео.

Під основною частиною панелі Монітор запису виберіть захоплення з FFmpeg і увімкніть лише «Звук». Натисніть кнопку Запис. Далі, поверніться до панелі Монітор проєкту і натисніть кнопку Старт. Тепер, можете записувати звук під час відтворення кліпу. (У реалізації цієї можливості раніше були певні вади. Вона запрацювала у версії 0.9.4 — див. ваду 2910)

Версія 19.04

Пункти у заголовку доріжки надають вам змогу керувати записом. Ви можете відтворювати ваш проєкт, одночасно записуючи голосовий коментар до нього. Дуже зручно для створення відеопідручників.

Вам слід клацнути правою кнопкою миші на звуковій доріжці і вибрати пункт Показати керування записом.

Audio-recording.gif

Note-box-icon.png
Зауваження
Ймовірно, буде записано стереозвук, який можна згодом змікшувати до моно за допомогою ефекту виправлення звуку Копіювати канали.This page was last edited on 18 October 2019, at 09:20. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.