Amarok/Manual/References/MenuAndCommandReference/ViewMenu

Revision as of 14:00, 31 August 2013 by Fri (talk | contribs) (Created page with "Pokud je zrušeno zaškrtnutí pro <menuchoice>zamknutí rozvržení</menuchoice>, lze přepínat karty pro ''hudební zdroje'', ''hudební souvislosti'' a ''seznamy skladeb''...")
Jump to: navigation, search
Other languages:
English • ‎dansk • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎čeština

Nabídka Pohled

Tato hlavní nabídka obsahuje volby pro upravení rozvržení Amaroku, a zaškrtávací políčko pro uzamknutí nastavení. Toto uzamknutí použijte, abyste zabránil jakýmkoli náhodným změnám v rozvržení okna Amaroku.

Nabídka Pohled

Změna nástrojového pruhu Amaroku

There are also two radio buttons in this menu, which are used to choose which Toolbar Amarok will use. The Main Toolbar has a larger height and slightly different controls than the Slim Toolbar. The Main Toolbar contains two main control buttons: a Play / Pause button and a button for controlling the volume. It also displays the name of the current media file and a slider for showing, as well as changing, the position of playback. More about the Toolbar.

Základní nástrojový pruh
Štíhlý nástrojový pruh

Rozvržení okna Amaroku

Pokud je zrušeno zaškrtnutí pro zamknutí rozvržení, lze přepínat karty pro hudební zdroje, hudební souvislosti a seznamy skladeb a je možné vytvářet mnoho rozvržení, jak je to ukázáno níže:

Amarok layout11.png
Amarok layout26.png
Amarok layout28.png
Amarok layout22.png
Amarok layout27.png
Amarok layout25.png
Amarok layout23.png
Amarok layout24.png
Amarok 2.6 layout.pngContent is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.