Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Digikam/Exif and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Застосування метаданих EXIF до декількох фотографій у digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 7 серпня 2013 року

Якщо у вас є певний досвід використання digiKam для керування фотографіями, сканованими з негативів, ви вже мабуть оцінили можливості програми з додавання та редагування метаданих EXIF. За допомогою відповідного інтерфейсу digiKam для керування метаданими, ви можете додати ключові записи EXIF, зокрема записи щодо виробника, моделі пристрою, діафрагми, швидкості затвора, ISO, фокусної відстані тощо до сканованих фотографій (якщо вам відомі відповідні дані).


Digikam-exif uk.png

Втім, у digiKam не передбачено можливості застосування тих самих даних EXIF до декількох фотографій одночасно. Додавання записів виробника, пристрою, ISO та фокусної відстані до кожної з фотографій великого набору окремо є дією доволі нудною, але ви можете дуже просто обійти це обмеження. Почніть з додавання записів EXIF до однієї з фотографій. Потім позначте решту фотографій і скористайтеся пунктом меню Зображення -> Метадані -> Імпортувати EXIF, виберіть вже оброблену фотографію і натисніть кнопку Гаразд. У результаті дані EXIF з обробленої фотографії буде застосовано до всіх позначених фотографій.


This page was last edited on 10 August 2013, at 14:29. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.