Difference between revisions of "KAlgebra/uk"

Jump to: navigation, search
(Created page with "* Домашня робота — сторінка з прикладами використання KAlgebra для виконання е...")
(Created page with "* На [http://edu.kde.org/applications/school/kalgebra/ сторінці проекту] можна знайти інші корисні посилання, зокрема по...")
Line 31: Line 31:
 
* [[Special:myLanguage/KAlgebra/Homework|Домашня робота]] — сторінка з прикладами використання KAlgebra для виконання елементарних завдань.
 
* [[Special:myLanguage/KAlgebra/Homework|Домашня робота]] — сторінка з прикладами використання KAlgebra для виконання елементарних завдань.
  
* [http://edu.kde.org/applications/school/kalgebra/ The Project Page] contains further helpful links, including links needed for bug reporting or contacting the authors. Here you will find information about mailing lists and the IRC channel.
+
* На [http://edu.kde.org/applications/school/kalgebra/ сторінці проекту] можна знайти інші корисні посилання, зокрема посилання на сторінки звітування про вади, та контактну інформацію авторів програми. Там ви знайдете дані щодо списків листування, пов’язаних з програмою, та каналу IRC.
  
  

Revision as of 21:04, 8 December 2010

Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎italiano • ‎Ελληνικά • ‎українська

Домівка » Програми » Освіта » KAlgebra/uk


Kalgebra.png KAlgebra — калькулятор з можливістю виконання символічних обчислень та операцій математичного аналізу, за допомогою якого ви можете будувати плоскі графіки та просторові поверхні, а також виконувати обчислення за математичними формулами.

Програма є частиною освітнього проекту KDE.

Графік кривої на площині та поверхні у просторі


Перші кроки у KAlgebra

Ось декілька збірок настанов:

Ще одним ресурсом, який буде корисним у вивченні KAlgebra є вкладка Словник. На ній ви знайдете приклади для всіх функцій, підтримку яких передбачено у KAlgebra. Це, ймовірно, найкращий спосіб вивчення принципів роботи KAlgebra.

Знімки вікон

Тут ви знайдете декілька знімків вікон.

Документація

Інше

  • Домашня робота — сторінка з прикладами використання KAlgebra для виконання елементарних завдань.
  • На сторінці проекту можна знайти інші корисні посилання, зокрема посилання на сторінки звітування про вади, та контактну інформацію авторів програми. Там ви знайдете дані щодо списків листування, пов’язаних з програмою, та каналу IRC.

Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.