Difference between revisions of "KAlgebra/uk"

Jump to: navigation, search
(Created page with 'Тут ви знайдете коротенькі настанови щодо використання вкладки консолі ...')
(Created page with 'Ще одним ресурсом вивчення можливостей '''KAlgebra''', який постачається з '''KAlgebra''' є вкладка <menuchoice>Сло...')
Line 18: Line 18:
 
[[Special:myLanguage/KAlgebra/Console Tab|Тут]] ви знайдете коротенькі настанови щодо використання вкладки консолі вікна програми.
 
[[Special:myLanguage/KAlgebra/Console Tab|Тут]] ви знайдете коротенькі настанови щодо використання вкладки консолі вікна програми.
  
Another resource that can be useful to learn more about '''KAlgebra''' comes with '''KAlgebra''': The <menuchoice>Dictionary</menuchoice> tab. It contains examples of every function supported by '''KAlgebra'''. Maybe the best way to learn how to do things with '''KAlgebra'''.
+
Ще одним ресурсом вивчення можливостей '''KAlgebra''', який постачається з '''KAlgebra''' є вкладка <menuchoice>Словник</menuchoice>. На цій вкладці ви знайдете приклади всіх функцій, які підтримуються у '''KAlgebra'''. Можливо, це найкращий спосіб вивчення способів виконання дій за допомогою '''KAlgebra'''.
  
 
==Documentation==
 
==Documentation==

Revision as of 12:53, 3 October 2010

Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎italiano • ‎Ελληνικά • ‎українська

Домівка » Програми » Освіта » KAlgebra/uk


Kalgebra.png KAlgebra — калькулятор з можливістю виконання символічних обчислень та операцій математичного аналізу, за допомогою якого ви можете будувати плоскі графіки та просторові поверхні, а також виконувати обчислення за математичними формулами.

Програма є частиною освітнього проекту KDE.

Графік кривої на площині та поверхні у просторі


Перші кроки у KAlgebra

Тут ви знайдете коротенькі настанови щодо використання вкладки консолі вікна програми.

Ще одним ресурсом вивчення можливостей KAlgebra, який постачається з KAlgebra є вкладка Словник. На цій вкладці ви знайдете приклади всіх функцій, які підтримуються у KAlgebra. Можливо, це найкращий спосіб вивчення способів виконання дій за допомогою KAlgebra.

Documentation


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.