KMail/Дані щодо курсів Openpgp

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 12:58, 28 June 2013 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "Category:Початок роботи/uk Category:Інтернет/uk Category:Безпека/uk Category:Підручники/uk [[Category:Новим кори...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Other languages:

Курси OpenPGP у вашій країні

У KMail передбачено доволі широку підтримку криптографічного стандарту OpenPGP (шифрування та підписів); у KDE навіть є спеціальна програма для керування ключами OpenPGP та використання OpenPGP за межами обробки електронної пошти: KGpg. OpenPGP є вільним (як безкоштовне пиво і як вільна розмова) і дуже гнучким стандартом; у багатьох інших клієнтах електронної пошти передбачено або безпосередню підтримку OpenPGP (подібну до підтримки у KMail) або підтримку за допомогою додатків (як у Thunderbird та з певними обмеженнями навіть у Outlook).

Бажано, щоб ви ознайомилися з цим питанням. Використання шифрування є набагато простішим ніж може здаватися. Особливо, якщо ви правильно все налаштуєте: ви зможете користуватися основними можливостями та захистом без глибинного знання принципів роботи системи.

Існує проект з підтримки та читання вільних курсів щодо OpenPGP німецькою. Проект працює з початківцями (пропонує їм підтримку), експертами (залучає експертів до роботи з початківцями) та людьми будь-якого рівня знань для забезпечення підтримки просування OpenPGP на організаційному рівні. Цей сайт є міжнародним. Подібні проекти іншими мовами буде згодом наведено нижче.

Відомості щодо OpenPGP, не пов’язані з KMail

Не такі корисні джерела інформації як курси, але все ж варті уваги: