Difference between revisions of "KOrganizer/uk"

Jump to: navigation, search
(Created page with "* [https://docs.nextcloud.com/server/14/user_manual/pim/sync_kde.html Синхронізація (Nextcloud) з KDE Kontact]")
 
(26 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 8: Line 8:
 
==Перелік можливостей==
 
==Перелік можливостей==
  
:* '''Підтримка роботи з декількома календарями та списками завдань'''. KOrganizer здатен прозоро об’єднувати дані календарів з різних файлів або інших джерел календарних даних, наприклад, календарів у інтернеті. Ці джерела даних можна у зручний спосіб вмикати, вимикати, додавати і вилучати за допомогою графічного інтерфейсу.  
+
* '''Підтримка роботи з декількома календарями та списками завдань'''. KOrganizer здатен прозоро об’єднувати дані календарів з різних файлів або інших джерел календарних даних, наприклад, календарів у інтернеті. Ці джерела даних можна у зручний спосіб вмикати, вимикати, додавати і вилучати за допомогою графічного інтерфейсу.  
  
:* '''Вбудованість до Kontact'''. У KOrganizer передбачено повну інтеграцію програми до Kontact, програми для загального керування усіма особистими відомостями у KDE. За допомогою Kontact ви отримаєте доступ до додаткових можливостей, зокрема перетворення даних з повідомлень електронної пошти на записи подій або завдань простим перетягуванням зі скиданням.  
+
* '''Вбудованість до Kontact'''. У KOrganizer передбачено повну інтеграцію програми до Kontact, програми для загального керування усіма особистими відомостями у KDE. За допомогою Kontact ви отримаєте доступ до додаткових можливостей, зокрема перетворення даних з повідомлень електронної пошти на записи подій або завдань простим перетягуванням зі скиданням.  
  
:* '''Модель сховища'''. У KOrganizer передбачено постійну роботу з календарем. Користувачеві не потрібно перейматися завантаженням або збереженням календаря. Внесені зміни негайно буде збережено на диску. Якщо календар буде змінено з зовнішнього джерела, програма автоматично завантажить і оновить дані у області перегляду. За допомогою механізму блокування програма запобігає конфліктам під час одночасного доступу декількох користувачів до календаря.  
+
* '''Модель сховища'''. У KOrganizer передбачено постійну роботу з календарем. Користувачеві не потрібно перейматися завантаженням або збереженням календаря. Внесені зміни негайно буде збережено на диску. Якщо календар буде змінено з зовнішнього джерела, програма автоматично завантажить і оновить дані у області перегляду. За допомогою механізму блокування програма запобігає конфліктам під час одночасного доступу декількох користувачів до календаря.  
  
:* '''Скасування і повторення дій'''. У KOrganizer передбачено необмежену можливість скасування і повторення дій.  
+
* '''Скасування і повторення дій'''. У KOrganizer передбачено необмежену можливість скасування і повторення дій.  
  
:* '''Можливість вбудовування завдань до перегляду розкладу'''. Завдання показано у переглядах тижня і дня. Записи завдань можна перетворити на записи подій перетягуванням зі списку завдань з наступним скиданням до розкладу.  
+
* '''Можливість вбудовування завдань до перегляду розкладу'''. Завдання показано у переглядах тижня і дня. Записи завдань можна перетворити на записи подій перетягуванням зі списку завдань з наступним скиданням до розкладу.  
  
:* '''Долучення для подій і завдань'''. Посилання на сторінки у інтернеті, локальні файли або повідомлення електронної пошти можна долучити до записів подій і завдань. Доступ до долучених даних можна отримати простим клацанням кнопкою миші на панелях подій та завдань, а також панелі резюме або редакторів.  
+
* '''Долучення для подій і завдань'''. Посилання на сторінки у інтернеті, локальні файли або повідомлення електронної пошти можна долучити до записів подій і завдань. Доступ до долучених даних можна отримати простим клацанням кнопкою миші на панелях подій та завдань, а також панелі резюме або редакторів.  
  
* '''Quick todo entry'''. A special input field allows to quickly create a todo without needing to open an editor. This is especially handy for creating multiple todos in a row.
+
* '''Швидке створення записів завдань'''. За допомогою особливого поля введення даних ви зможете швидко створити запис завдання без відкриття вікна редактора. Це поле буде особливо корисним, якщо вам потрібно створити декілька записів завдань одразу.  
 
* '''Quick event entry'''. There are several ways to create events from the agenda view: Per type-ahead events can be created by selecting a time range and then simply starting to type. An editor will be opened and the type text will be go into the title. Optionally the event editor can be opened when the time selection is finished and in addition to the usual menu and toolbar entries there are key bindings and a context menu to start the editor dialog.  
 
  
* '''Plugin for Jewish calendar dates'''. When enabled this plugin shows the Jewish calendar dates for each day in the calendar view.  
+
* '''Швидке створення записів подій'''. Існує декілька способів створити запис події за допомогою панелі розкладу. Запис події можна створити так: позначити діапазон часу і почати набір запису на клавіатурі. Програма автоматично відкриє вікно редактора і розмістить вже введений текст у рядку введення резюме. Іншим способом відкриття вікна редактора записів подій є його явний виклик після вибору діапазону часу за допомогою звичайний пунктів меню, кнопок панелі інструментів, клавіатурних скорочень або пунктів контекстного меню.  
  
* '''Print support'''. Calendars can be printed using various different styles. Printing also supports colors and overlapping events.  
+
* '''Додаток для дат єврейського календаря'''. Якщо ви увімкнете цей додатко, програма показуватиме дати єврейського календаря для кожного з днів на панелі календаря.  
  
* [[Special:myLanguage/KMail|KMail]] directly supports transfer of invitations and other calendar attachments to KOrganizer.
+
* '''Підтримка друку'''. Можливий друк календарів у будь-якому з багатьох стилів. Підтримується кольоровий друк і друк з перекриттям подій.
 +
 
 +
* У [[KMail/uk|KMail]] передбачено безпосереднє передавання запрошень та інших долучень з даними календаря до KOrganizer.
  
 
У KOrganizer передбачено можливості керування розкладом подій і завдань, сповіщення щодо подій, експортування даних у мережу, прозора обробка мережевих даних, групове планування, імпортування та експортування файлів календаря та інші можливості. Програма може працювати з широким діапазоном серверів групової роботи, зокрема Kolab, Open-Xchange, Citadel і OpenGroupware.org.  
 
У KOrganizer передбачено можливості керування розкладом подій і завдань, сповіщення щодо подій, експортування даних у мережу, прозора обробка мережевих даних, групове планування, імпортування та експортування файлів календаря та інші можливості. Програма може працювати з широким діапазоном серверів групової роботи, зокрема Kolab, Open-Xchange, Citadel і OpenGroupware.org.  
Line 36: Line 36:
 
===Інші можливості===
 
===Інші можливості===
  
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Appointments|Appointments]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Appointments|Зустрічі]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Alarms|Alarm Notification]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Alarms|Нагадування]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/ToDo|To-Do List]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/ToDo|Список завдань]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Web|Web Export]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Web|Експорт до інтернету]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Calendar|Calendar Handling]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Calendar|Робота з календарями]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Custom|Customizability]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Custom|Налаштування]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Journal|Journal]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Journal|Журнал]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Future|The Future]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Future|Список майбутніх подій]]
  
 
==Інші сторінки==
 
==Інші сторінки==
  
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Screenshots|Screenshots]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Screenshots|Знімки вікна]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Download|Download]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/ImpData|Імпортування даних]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/ImpData|Importing Data]]
+
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Links|Посилання]]
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/News|News]]
 
* [[Special:myLanguage/KOrganizer/Links|Links]]
 
  
 
==Усування проблем==
 
==Усування проблем==
Line 63: Line 61:
 
Докладніший опис проблеми можна знайти '''[http://lists.kde.org/?l=kdepim-users&m=122911854124038&w=2 тут]'''
 
Докладніший опис проблеми можна знайти '''[http://lists.kde.org/?l=kdepim-users&m=122911854124038&w=2 тут]'''
  
== Підказки ==
+
== Підручники ==
 +
 
 +
* [http://mikemcquaid.com/2008/09/kde-blog-from-korganizer-howto/ Як вести блог за допомогою KOrganizer] (застаріле)
 +
 
 +
* [[Special:myLanguage/Kontact/Kontact_Palm_Pre_Sync|Як синхронізувати ваш Palm Pre з Kontact і Календарем Google]] (застаріле)
 +
 
 +
* [https://docs.nextcloud.com/server/14/user_manual/pim/sync_kde.html Синхронізація (Nextcloud) з KDE Kontact]
  
* [http://mikemcquaid.com/2008/09/kde-blog-from-korganizer-howto/ Як вести блог за допомогою KOrganizer]
+
{{KontactInstall/uk|KOrganizer}}
  
== More Information ==
+
== Додаткові відомості ==
  
* The [http://docs.kde.org/stable/en/kdepim/korganizer/ KOrganizer Handbook] is available on the KDE Documentation site.
+
* З [http://docs.kde.org/stable/uk/kdepim/korganizer/ підручником з KOrganizer] можна ознайомитися на сайті документації KDE.
  
* [https://kontact.kde.org/components/korganizer.html Website]
+
* [https://kontact.kde.org/components/korganizer.html Сайт]
* [https://mail.kde.org/mailman/listinfo/kde-pim/ Kde-pim mailing list]
+
* [https://mail.kde.org/mailman/listinfo/kde-pim/ Список листування kde-pim]
* [irc://freenode.net/#kontact #kontact] and [irc://freenode.net/#akonadi #akonadi] IRC channels on Freenode
+
* Канали IRC [irc://freenode.net/#kontact #kontact] та [irc://freenode.net/#akonadi #akonadi] на Freenode
  
 
[[Category:Офісні програми/uk]]
 
[[Category:Офісні програми/uk]]
 
[[Category:Needs work]]
 
[[Category:Needs work]]

Latest revision as of 11:04, 18 April 2019

Other languages:
English • ‎Nederlands • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎русский • ‎українська • ‎中文(中国大陆)‎ • ‎中文(台灣)‎ • ‎日本語


KOrganizer
KOrganizer — це компонент календаря та планування подій комплексного інструменту керування особистою інформацією KDE — Kontact.

Перелік можливостей

 • Підтримка роботи з декількома календарями та списками завдань. KOrganizer здатен прозоро об’єднувати дані календарів з різних файлів або інших джерел календарних даних, наприклад, календарів у інтернеті. Ці джерела даних можна у зручний спосіб вмикати, вимикати, додавати і вилучати за допомогою графічного інтерфейсу.
 • Вбудованість до Kontact. У KOrganizer передбачено повну інтеграцію програми до Kontact, програми для загального керування усіма особистими відомостями у KDE. За допомогою Kontact ви отримаєте доступ до додаткових можливостей, зокрема перетворення даних з повідомлень електронної пошти на записи подій або завдань простим перетягуванням зі скиданням.
 • Модель сховища. У KOrganizer передбачено постійну роботу з календарем. Користувачеві не потрібно перейматися завантаженням або збереженням календаря. Внесені зміни негайно буде збережено на диску. Якщо календар буде змінено з зовнішнього джерела, програма автоматично завантажить і оновить дані у області перегляду. За допомогою механізму блокування програма запобігає конфліктам під час одночасного доступу декількох користувачів до календаря.
 • Скасування і повторення дій. У KOrganizer передбачено необмежену можливість скасування і повторення дій.
 • Можливість вбудовування завдань до перегляду розкладу. Завдання показано у переглядах тижня і дня. Записи завдань можна перетворити на записи подій перетягуванням зі списку завдань з наступним скиданням до розкладу.
 • Долучення для подій і завдань. Посилання на сторінки у інтернеті, локальні файли або повідомлення електронної пошти можна долучити до записів подій і завдань. Доступ до долучених даних можна отримати простим клацанням кнопкою миші на панелях подій та завдань, а також панелі резюме або редакторів.
 • Швидке створення записів завдань. За допомогою особливого поля введення даних ви зможете швидко створити запис завдання без відкриття вікна редактора. Це поле буде особливо корисним, якщо вам потрібно створити декілька записів завдань одразу.
 • Швидке створення записів подій. Існує декілька способів створити запис події за допомогою панелі розкладу. Запис події можна створити так: позначити діапазон часу і почати набір запису на клавіатурі. Програма автоматично відкриє вікно редактора і розмістить вже введений текст у рядку введення резюме. Іншим способом відкриття вікна редактора записів подій є його явний виклик після вибору діапазону часу за допомогою звичайний пунктів меню, кнопок панелі інструментів, клавіатурних скорочень або пунктів контекстного меню.
 • Додаток для дат єврейського календаря. Якщо ви увімкнете цей додатко, програма показуватиме дати єврейського календаря для кожного з днів на панелі календаря.
 • Підтримка друку. Можливий друк календарів у будь-якому з багатьох стилів. Підтримується кольоровий друк і друк з перекриттям подій.
 • У KMail передбачено безпосереднє передавання запрошень та інших долучень з даними календаря до KOrganizer.

У KOrganizer передбачено можливості керування розкладом подій і завдань, сповіщення щодо подій, експортування даних у мережу, прозора обробка мережевих даних, групове планування, імпортування та експортування файлів календаря та інші можливості. Програма може працювати з широким діапазоном серверів групової роботи, зокрема Kolab, Open-Xchange, Citadel і OpenGroupware.org.

KOrganizer — дуже гнучка у налаштуваннях згідно ваших потреб програма, яка є інтегральною частиною набору програм KDE PIM, який призначено для впорядкування ваших особистих даних. У KOrganizer передбачено підтримку двох основних стандартів зберігання і обміну даними календарів: vCalendar і iCalendar.

Інші можливості

Інші сторінки

Усування проблем

Час моєї регулярної зустрічі наступного тижня змінився. Як змінити дані у програмі?

Хоча значну частину параметрів зустрічі можна змінити, час є єдиним параметром, який не можна змінити, оскільки таким чином буде втрачено регулярність послідовності подій (окремі винятки все ж можливі). KOrganizer використовує поле часу як основний параметр, отже буде складно, якщо взагалі можливо, внести подібну зміну.

Замість цього можна створити запис про початок зустрічі зі зміненим часом, у якому буде здубльовано параметри першого запису, окрім зміненого часу початку.

Докладніший опис проблеми можна знайти тут

Підручники

Отримання

Пакунки KOrganizer є частиною усіх основних дистрибутивів Linux, їх можна встановити з архівів з кодом, невдовзі можна буде скористатися версією пакунків Flatpak. Давні версії були сумісні з Windows, і зараз команда Kontact із задоволенням прийняла б допомогу у поліпшенні підтримки Windows. Докладніше про отримання і встановлення програм можна дізнатися зі сторінки отримання пакунків Kontact.

Plasmadiscover.png
Настанови зі встановлення
Якщо ви хочете встановити KOrganizer, ознайомтеся із підручником щодо встановлення програмного забезпечення KDE.


Додаткові відомості


This page was last edited on 18 April 2019, at 11:04. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.