KPDF/uk: Difference between revisions

From KDE UserBase Wiki
(Created page with '==Огляд можливостей==')
(Created page with '* Панель мініатюр для спрощення навігації. * Перегляд у режимах <menuchoice>Розмір за екраном</menuchoice> і <...')
Line 8: Line 8:
==Огляд можливостей==
==Огляд можливостей==


* Thumbnail panel for ease of navigation
* Панель мініатюр для спрощення навігації.
* View in <menuchoice>Fit-to-screen</menuchoice> or <menuchoice>Fit-to-width</menuchoice> modes, changed with a single click
* Перегляд у режимах <menuchoice>Розмір за екраном</menuchoice> і <menuchoice>Розмір за шириною</menuchoice>, змінюється одним клацанням кнопкою миші.
* Multi-mode searching - the usual facility to search from the <menucoice>Find</menuchoice> dialog is there of course, but you can also use the filter box above the thumbnails to find pages containing that text. Typing "/" then some text will start type-ahead searching
* Багато режимів пошуку. Ви можете, звичайно скористатися звичними можливостями діалогового вікна <menucoice>Пошук</menuchoice>, але ви також можете скористатися полем фільтрування над панеллю мініатюр для пошуку сторінок, що містять певний текст. Додавання символу «/» перед ключовим словом перемкне програму у режим інтерактивного пошуку.
* Auto-scrolling - activate by the default keys (<keycap>Shift+Up</keycap> and <keycap>Shift+Down</keycap>) or by shortcut keys to your taste.
* Автоматичне гортання. Його можна задіяти типовими клавіатурними скороченнями (<keycap>Shift+стрілка вгору</keycap> і <keycap>Shift+стрілка вниз</keycap>) або вказаними вами клавіатурними скороченнями.





Revision as of 16:35, 3 October 2010

Other languages:
KPDF
KPDF

KPDF — програма для перегляду і друку файлів PDF

KPDF було створено для KDE 3, це була одна з перших вільних програм з відкритим кодом, призначених для перегляду і друку файлів PDF.


Огляд можливостей

  • Панель мініатюр для спрощення навігації.
  • Перегляд у режимах Розмір за екраном і Розмір за шириною, змінюється одним клацанням кнопкою миші.
  • Багато режимів пошуку. Ви можете, звичайно скористатися звичними можливостями діалогового вікна <menucoice>Пошук</menuchoice>, але ви також можете скористатися полем фільтрування над панеллю мініатюр для пошуку сторінок, що містять певний текст. Додавання символу «/» перед ключовим словом перемкне програму у режим інтерактивного пошуку.
  • Автоматичне гортання. Його можна задіяти типовими клавіатурними скороченнями (Shift+стрілка вгору і Shift+стрілка вниз) або вказаними вами клавіатурними скороченнями.



Development continued for KDE 4, resulting in Okular which adds even more functionality.

All this information and much more can be found on the project's Home Pages at kpdf.kde.org