Kdenlive/Підручник/Меню «Кліп»/Змінити кліп

  From KDE UserBase Wiki
  Revision as of 11:54, 14 June 2019 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "Вибір пункту <menuchoice>Змінити кліп</menuchoice> для кліпів зображень призведе до запуску програми для р...")
  (diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
  Other languages:

  Змінити кліп

  Цим пунктом можна скористатися за допомогою меню кліпу для файлів зі звуковими даними та даними зображень. Ним не можна скористатися для відеокліпів. Використання цього пункту призведе ддо відкриття кліпу у зовнішньому редакторі.

  Вибір пункту Змінити кліп для звукових кліпів призведе до запуску програми для редагування звукових даних, яку визначено за допомогою пункту ПараметриНалаштувати KdenliveСередовищеТипові програмиРедагування звукових даних. Типовою програмою для редагування звукових даних у Kdenlive є Audacity.

  Вибір пункту Змінити кліп для кліпів зображень призведе до запуску програми для редагування зображень, яку визначено за допомогою пункту ПараметриНалаштувати KdenliveСередовищеТипові програмиРедагування зображення. Типовою програмою для редагування зображень у Kdenlive є GIMP.

  Цим пунктом не можна скористатися для відеокліпів, оскільки редактором для відеоданих є Kdenlive — лише звукові кліпи та зображення можна редагувати у зовнішньому програмному забезпеченні.