Revision as of 17:32, 11 December 2019 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "<br clear=all> До відео 2 (буде розташовано у верхньому лівому куті кадру-результату) додано ефект Specia...")
Other languages:
English • ‎русский • ‎українська

Як створити ефект розділеного екрана

Іншою назвою цього ефекту є «кадр у кадрі».

У цьому прикладі ми вставимо чотири різних зображення до одного кадру відео.

Приклад — 4 зображення у одному кадрі


Щоб скористатися цим ефектом, вам слід розташувати на монтажному столі 4 відеокліпи. Додайте додаткові доріжки на монтажний стіл за допомогою пункту меню Проєкт > Доріжки > Вставити доріжку.

Надайте проєкту і монтажному столу вигляду, який показано на Рис. 1 і докладно описано нижче.

Рис. 1. — Налаштування монтажного столу


До відео 1 (буде показано у нижньому лівому куті кадру-результату) ефекти не додаються.
Між відео 1 і відео 2 вставлено композитний перехід (див. Рис. 2). Частиною цього переходу є ефект зміни розмірів та розташування, який спричиняє для відео на відеодоріжці 1 масштабування до 50% і розташування його у нижньому лівому куті кадру-результату.

Рис. 2. — Перехід 1


До відео 2 (буде розташовано у верхньому лівому куті кадру-результату) додано ефект панорамування і масштабування (див. Рис. 3). Частиною цього ефекту є масштабування і розташування, який спричиняє масштабування відео на відеодоріжці 2 до 50% і розташування відео у верхньому лівому куті кадру-результату.

Рис. 3. — Ефект на відео 2


Між відеодоріжкою 2 і відеодоріжкою 3 має бути стандартний композитний перехід — див. Рис. 4.

Рис. 4. — Перехід між відео 2 і відео 3


Video 3 (appears top right in result) has a pan and zoom effect added to it (See Figure 5). This effect has a sizing and positioning effect as part of it that causes the Video on Video Track 3 to be scaled down 50% and be positioned in the top right corner.

Рис. 5. — Ефект на відео 3


Між відеодоріжкою 3 і відеодоріжкою 4 має бути стандартний композитний перехід — див. Рис. 6.

Рис. 6. — Перехід між відео 3 і відео 4


До відео 4 (буде показано внизу праворуч у кадрі-результаті) застосовано ефект панорамування і масштабування (див. Рис. 7). Частиною цього ефекту є зміна розмірів і позиціювання, яка спричиняє масштабування відео на відеодоріжці 4 до 50% і розташування його у нижньому правому куті кадру.

Рис. 7. — Ефект на відео 4

Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.