Difference between revisions of "Kdenlive/Manual/View Menu/Undo History/uk"

Jump to: navigation, search
(Created page with "Втім, якщо ви вирішите, що повернення до запису '''Створити кольоровий кліп''' є корисним для рада...")
(Created page with "У нашому прикладі, якщо ви хочете скасувати останні три дії одним клацанням кнопкою миші, вам до...")
 
(One intermediate revision by the same user not shown)
Line 16: Line 16:
 
[[File:undo_history_back_three_uk.png|thumb|left|210px|Рисунок 3]]
 
[[File:undo_history_back_three_uk.png|thumb|left|210px|Рисунок 3]]
  
In this example, if you wanted to undo the last three operations with one click, all you have to do is click on the '''Create color clip''' entry and those three changes will be reversed in one fell swoopAt this point, if you are unhappy with undoing those changes, you can easily redo them by clicking on any of the entries which are still in the list.
+
У нашому прикладі, якщо ви хочете скасувати останні три дії одним клацанням кнопкою миші, вам достатньо клацнути на пункті '''Створити кольоровий кліп''', і усі три зміни буде скасовано одразуУ цей момент, якщо вам не подобається результат скасовування, ви можете дуже просто повторити дії клацанням на будь-якому з пунктів у списку.
  
 
<br clear=all>
 
<br clear=all>
Line 26: Line 26:
 
[[File:undo_history_post_save_uk.png|thumb|left|210px|Рисунок 5]]
 
[[File:undo_history_post_save_uk.png|thumb|left|210px|Рисунок 5]]
  
Whenever you save your project, the icon that looks like a broom with the red X is repositioned next to the most recent operation in the list. Figure 5 shows three additional operations which were performed after the file save shown by the circle. After saving the file, you can still revert back to changes which were made before the save.
+
Кожного разу, коли ви зберігатимете ваш проєкт, поряд із пунктом, на якому проєкт було збережено, з'являтиметься позначка-стрілка із хрестиком. На Рис. 5 показано три додаткові дії, які було виконано після збереження файла (відповідний пункт позначено). Після збереження файла ви не втратите можливості повернутися до пунктів змін, які було внесено до збереження.
  
 
<br clear=all>
 
<br clear=all>

Latest revision as of 14:15, 22 July 2019

Other languages:
English • ‎українська

Меню «Перегляд» — Журнал скасування

Іноді потрібно швидко відновити у проєкті стан, який він мав декілька змін до поточного стану. Замість виконання серії послідовних скасувань дій, ефективнішим є безпосередній перехід до пункту потрібної дії, якщо ви можете просто її визначити.

Рисунок 1

Це панель, якою керує пункт меню ПереглядЖурнал скасування. Він відкриває придатне до швартування вікно, у якому буде показано список усіх змін, які було внесено до вашого проєкту у порядку їхнього внесення. Коли вперше відкривається файл проєкту, вікно виглядає так, як на Рис. 1.


Рисунок 2

Пункт кожної дії, яку ви виконуєте додаватиметься до списку, як це показано на Рис. 2. Зауважте, що пункт найостаннішої дії буде підсвічено.


Рисунок 3

У нашому прикладі, якщо ви хочете скасувати останні три дії одним клацанням кнопкою миші, вам достатньо клацнути на пункті Створити кольоровий кліп, і усі три зміни буде скасовано одразу. У цей момент, якщо вам не подобається результат скасовування, ви можете дуже просто повторити дії клацанням на будь-якому з пунктів у списку.


Рисунок 4

Втім, якщо ви вирішите, що повернення до запису Створити кольоровий кліп є корисним для радагування проєкту і потім внесете якусь зміну до проєкту, у дереві дій лишаться лише ті пункти, які передували позначеному пункту, як це показано на Рис. 3. Усі наступні дії буде вилучено з буфера, а доступ до них буде втрачено. Пункти попередніх дій буде замінено новими пунктами дій, які ви виконуватимете. Див. результат на Рис. 4.


Рисунок 5

Кожного разу, коли ви зберігатимете ваш проєкт, поряд із пунктом, на якому проєкт було збережено, з'являтиметься позначка-стрілка із хрестиком. На Рис. 5 показано три додаткові дії, які було виконано після збереження файла (відповідний пункт позначено). Після збереження файла ви не втратите можливості повернутися до пунктів змін, які було внесено до збереження.This page was last edited on 22 July 2019, at 14:15. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.