Списки листування

Revision as of 16:23, 19 November 2011 by FuzzyBot (talk) (Updating to match new version of source page)
Jump to: navigation, search
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎Lëtzebuergesch • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎русский • ‎українська • ‎中文(中国大陆)‎ • ‎中文(台灣)‎ • ‎日本語

Існує безліч списків листування KDE, майже за будь-якою темою. На цій сторінці наведено посилання на деякі з цих списків.

Загальні довідкові списки

  • kde-announce — оголошення про нові випуски KDE, оголошення про оновлення, пов’язані з безпекою, та сповіщення про нові програми KDE (список з дуже малим об’ємом повідомлень). Наполегливо рекомендуємо вам підписатися на цей список, додавши його до вашого списку переліку списків. [Підписатися на kde-announce] [Архів списку kde-announce]
  • kde-cvs-announce - a read-only, low-traffic list for announcing KDE SC milestones, tagging and release reminders. All people with a KDE commit account are automatically subscribed to this list and there is no way to unsubscribe without also giving up your KDE commit account. Unsubscribe requests may be silently ignored.
  • kde-nonlinux — для користувачів KDE, які мають питання щодо користування KDE у системах, які не належать до сімейства Linux, зокрема *BSD, AIX і Tru64.

Списки, присвячені обговоренню окремих програм

Першим у переліку списків ми поставили список листування kdepim-users, оскільки для обміну повідомленнями у списках листування значна кількість користувачів KDE використовує KMail. Всі інші списки листування наведено за абеткою. Крім того, адреси списків листування можна знайти на сторінках, присвячених окремим програмам.

Щоб підписатися: скористайтеся одним з наведених вище посилань, тобто інтерфейсом mailman, або надішліть повідомлення за адресою назва-списку-request@kde.org з рядком «subscribe ваша адреса електронної пошти» у полі теми повідомлення. Будь ласка, вкажіть вашу справжню адресу замість слів ваша адреса електронної пошти і назву списку замість слів назва-списку. Текст повідомлення залиште порожнім. Не додавайте до повідомлення підпису чи якоїсь іншої інформації, яка може спричинитися до помилки під час обробки вашого повідомлення поштовим сервером.

Щоб скасувати підписку: скористайтеся одним з наведених вище посилань, тобто інтерфейсом mailman, або надішліть повідомлення за адресою назва-списку-request@kde.org з рядком «unsubscribe ваша адреса електронної пошти» у полі теми повідомлення. Будь ласка, вкажіть вашу справжню адресу замість слів ваша адреса електронної пошти і назву списку замість слів назва-списку. Текст повідомлення залиште порожнім. Не додавайте до повідомлення підпису чи якоїсь іншої інформації, яка може спричинитися до помилки під час обробки вашого повідомлення поштовим сервером.

Зауваження: Будь ласка, не використовуйте формат HTML для надсилання ваших запитів, оскільки нашому поштовому серверу важко обробляти такі запити. Якщо адреса підписки збігається з адресою, з якої ви надсилаєте повідомлення, ви можете не вказувати цю адресу електронної пошти у полі теми повідомлення.

Адреси, за якими можна зв’язатися з розробниками, вказано у документації до відповідної програми.


Відмова від відповідальності Команда проекту KDE складається з широкого кола розробників, авторів текстів, перекладачів, художників та інших учасників з усього світу. Погляди, що висловлюються у списках листування є, якщо цього не вказано явним чином, поглядами авторів дописів, які не є поглядами всієї спільноти проекту KDE, отже можуть бути відмінними від поглядів інших учасників розробки KDE.

Наведений перелік є лише частиною списку всіх списків листування KDE. Повний список можна знайти на сервері mailman.


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.