Neon/Встановлення/OEM

Revision as of 07:50, 17 September 2017 by Yurchor (Talk | contribs) (Created page with "Система, з якою ви працюєте, буде системою, якою користуватиметься остаточний користувач, отже...")

Jump to: navigation, search
Other languages:
English • ‎українська


Режим встановлення OEM призначено для виробників апаратного забезпечення. Принциповою відмінністю від звичайного режиму встановлення є те, що засіб встановлення створює тимчасового користувача для налаштовування, а далі система перемикається у режим першого завантаження. Завантаження у режимі першого завантаження надає остаточному користувачеві можливість налаштувати систему за власними уподобаннями і створити справжній обліковий запис користувача системи.

Це надає змогу виробникам апаратного забезпечення встановити і підготувати систему для їхніх споживачів, і одночасно надати споживачам змогу вказати бажане для них ім'я користувача, розкладку клавіатури та додатково налаштувати систему.

Flag-red.png
 
Пам’ятайте!
Щоб скористатися наведеними нижче настановами, вам потрібен образ ISO neon, новіший за образ від 13 січня 2017 року, і доступ до інтернету під час встановлення, оскільки частину інструментів OEM засіб для встановлення завантажує з інтернету, коли це потрібно.


Настанови

Запишіть образ ISO на флешку USB і завантажте пристрій з цієї флешки.

Залежно від режиму роботи пристрою, образ ISO завантажуватиметься у режимі BIOS або UEFI. Режими дещо відрізняються, але у обох передбачено пункт запуску у режимі OEM.

UEFI

У режимі UEFI вас привітає GRUB, і ви просто зможете вибрати запис OEM замість стандартного.

Neon-oem-uefi.png

BIOS

У режимі BIOS ви побачите вікно вітання. Вам слід натиснути клавішу Esc, щоб відкрити меню. У меню ви зможете натиснути клавішу F4 для перемикання засобу встановлення у режим OEM. Після вибору цього режиму просто натисніть клавішу Enter для запуску процесу.

Екран вітання Вибір режиму

Встановлення

Процес встановлення збігається із процесом встановлення не-OEM системи. Основна відмінність полягає у тому, що заголовок вікна засобу встановлення повідомлятиме, що засіб встановлення працює у режимі OEM, а при налаштовуванні записів користувачів використовуватиметься фіксоване значення «oem».

Головний екран Екран користувача

Приготування системи

Завантаження цієї системи переведе вас до етапу приготування системи до користування. Ви увійдете до тимчасового облікового запису oem і зможете внести до системи потрібні вам зміни. На цьому етапі ви зможете встановити додаткове програмне забезпечення, пакунки перекладів, мультимедійні кодеки, драйвери тощо.

Система, з якою ви працюєте, буде системою, якою користуватиметься остаточний користувач, отже подбайте про те, щоб до нього не потрапили ваші реєстраційні дані або файли налаштувань. Якщо ви використовуватимете якісь реєстраційні дані чи вноситимете зміни до файлів налаштувань, подбайте про те, щоб вилучити усе, перш ніж передавати систему користувачеві.

Once you are done preparing the system you can prepare it for delivery. Simply open a terminal and run

oem-config-prepare

Система готова до роботи

The system is now in firstboot mode. At this stage you could create a disk image of the final system and supply it to your manufacturer to put on all hard drives, or simply do so yourself. The next time the system is booted it will come up in firstboot mode for the customer.

Перше завантаження

Під час першого завантаження використовується спрощений інтерфейс засобу встановлення для налаштовування остаточної системи. У процесі обробки дані раніше використаного користувача oem буде вилучено.

Neon-oem-firstboot-1.png Neon-oem-firstboot-2.png

Neon-oem-firstboot-3.png Neon-oem-firstboot-4.png

Остаточні зауваження

Once the configuration is done the user is automatically soft-rebooted into his final system. Ready for rock'n'roll.

Neon-oem-done.png


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.