Translations:Applications/6/uk

Revision as of 04:59, 10 June 2010 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with '{| |<imagemap> Image:Category-user-desktop.png|left|64px default Applications/Desktop/uk desc none </imagemap> || <big>'''Стільниця'...')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Category-user-desktop.png
Стільниця
У цих програмах зосереджено основні функціональні можливості стільниці KDE, вони надають вам змогу керувати і налаштовувати вашу стільницю згідно до ваших потреб. Ймовірно, саме за допомогою цих програм ви виконуватимете свої щоденні завдання.
 
Applications-internet.png
Інтернет і мережа
Сьогодні інформаційні потужності вашого комп’ютера не обмежуються лише тими даними, які безпосередньо зберігаються на його носіях даних. У KDE ви знайдете декілька програм, за допомогою яких ви зможете отримувати і надсилати дані на інші комп’ютери, працює він у інтернеті чи у локальній мережі. За їх допомогою ви отримаєте доступ до решти даних світу.
 
Applications-graphics.png
Робота з графікою і зображеннями
Якщо одне зображення варте тисячі слів, тоді сотні зображень можуть сказати вам те саме, що і мільйон слів. У KDE передбачено програми, за допомогою яких ви зможете переглядати і керувати вашими зображеннями і фотографіями, переглядати документи різних типів, а також створювати власні зображення.
 
Applications-multimedia.png
Мультимедійні програми
Перетворіть вашу стільницю на мультимедійний центр. Відтворюйте ваші музичні файли, переглядайте ваше відео, керуйте вашими збірками та створюйте їх резервні копії на компакт-дисках і DVD. Розважайтеся за допомогою збірки мультимедійних програм KDE.
 
Applications-office.png
Офісні програми
Впорядкуйте вашу роботу за допомогою KDE! За допомогою сумісних з загальновизнаними стандартами офісних та ділових програм, а також програм для групової роботи, інших корисних інструментів KDE допоможе вам керувати не лише вашим комп’ютером, але і вашим життям та роботою.
 
Applications-education.png
Освіта
KDE призначено не лише для великих дядь і тьоть. Вивчаєте ви властивості атомів, географічні особливості світу або навіть зірки, KDE всюди допоможе вам у прагненні до вашого світлого майбутнього за допомогою повноцінного набору освітніх програм для дітей та учнів. Крім того, ці програми будуть корисними для вчителів та батьків.
 
Preferences-system.png
Адміністрування системи
Ви будете королем або королевою у власному замку, оскільки KDE надасть вам всі інструменти, за допомогою яких ви будете господарем або господинею вашого власного комп’ютера. Серед цих програм ви знайдете будь-які програми від програм спостереження за системою до консолей і програм визначення параметрів системи: KDE надасть вам повний контроль над системою.
 
Applications-accessories.png
Інструменти
У KDE передбачено десятки інструментів, які розширять можливості вашої стільниці. Можливо, вони не є великими або дуже складними, але ці інструменти KDE є окремим набором програм, які роблять зручнішою та продуктивнішою вашу щоденну роботу за комп’ютером.
 
Kdegameslogo.png
Ігри та розваги
Неперервна робота без розваг робить життя занадто напруженим. Ось чому у KDE передбачено набір ігор, які розважать вас та допоможуть згаяти декілька годин. Зіграйте у карти, уникайте м’ячика-стрибунця або навіть підкоріть цілий світ, все це не полишаючи вашого зручного комп’ютера. Але будьте обережні, ігроманія може стати залежністю.
 
Applications-development.png
Розробка і програмування
Проект вільного програмного забезпечення, зокрема KDE, не може бути повноцінним без інструментів, призначених для створення програмного забезпечення. Широкий набір програмного забезпечення KDE містить програми, які спрощують життя програмістів: від простих інструментів для порівняння файлів до повноцінного комплексного середовища розробки.
 
Preferences-desktop-accessibility.png
Доступність
KDE піклується про своїх користувачів, незважаючи на їх вік, стать, расу або фізичний стан. У середовищі передбачено як вбудовані інструменти, так і окремі програми, які уможливлюють просте та ефективне користування комп’ютером людям з особливими потребами.

This page was last edited on 10 June 2010, at 04:59. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.