Translations:Configure your desktop/20/uk

Revision as of 13:22, 28 August 2018 by Yurchor (Talk | contribs) (Created page with "{{Note_(uk)|1=Існує ергономічний тупик при налаштовуванні стільниці: <br /> Пункт '''Налаштувати стільни...")

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Note-box-icon.png
 
Зауваження
Існує ергономічний тупик при налаштовуванні стільниці:


Пункт Налаштувати стільницю Alt-D , Alt-S перебуває на відстані одного клацання, а саме клацання правою кнопкою на стільниці. Коли ви відкриваєте це меню, ви можете вилучити пункт Налаштувати стільницю з меню. Але після цього ви не можете знову додати його за допомогою графічного інтерфейсу! Отже, спробуйте затиснути Alt, а потім натиснути D і S. Якщо нічого не вийде, повернути пункт Налаштувати стільницю можна лише редагуванням відповідного текстового файла. Скористайтеся такою командою:

kate ~/.config/plasma-org.kde.plasma.desktop-appletsrc


і у розділі [ActionPlugins][0][RightButton;NoModifier] додайте такі рядки:

configure=true
configure shortcuts=true
Після повторного входу до системи пункт Налаштувати стільницю знову стане видимим, і ви зможете натиснути його для внесення змін до параметрів кнопок миші та інших параметрів за допомогою звичного графічного інтерфейсу.This page was last modified on 28 August 2018, at 13:22. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.