Translations:Installing KDE neon/4/uk

Revision as of 16:37, 31 August 2017 by Yurchor (Talk | contribs) (Created page with "Сайт Neon розташовано за адресою [http://neon.kde.org neon.kde.org]. Перейдіть на сторінку «Download KDE neon». Ви побачи...")

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Сайт Neon розташовано за адресою neon.kde.org. Перейдіть на сторінку «Download KDE neon». Ви побачите список з чотирьох доступних образів: User, User LTS, Developer Git-Unstable та Developer Git-Stable. Образи Docker не є рекомендованими для користувачів-початківців. На сайті наведено пояснення щодо призначення версій User та User LTS. Варіант Developer Git-Unstable призначено для тих, хто не боїться вад і буквально не може дочекатися нових можливостей. Варіант Developer Git-Stable містить лише виправлення вад у найсвіжішому офіційному випуску KDE. Втім, виправлення вад іноді можуть спричинити інші проблеми. Варіант User рекомендовано для звичайних користувачів та тих, кому ні до чого експерименти.


This page was last modified on 31 August 2017, at 16:37. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.