Difference between revisions of "Translations:KPhotoAlbum/45/uk"

Jump to: navigation, search
(Replaced content with "* Оновіть CMakeLists.txt, вказавши номер нової версії, гілку для яко щойно було створено (зараз автом...")
 
Line 1: Line 1:
 
* Оновіть CMakeLists.txt, вказавши номер нової версії, гілку для яко щойно було створено (зараз автоматичне визначення версій не працює {{Smiley}})
 
* Оновіть CMakeLists.txt, вказавши номер нової версії, гілку для яко щойно було створено (зараз автоматичне визначення версій не працює {{Smiley}})
* Оновіть ChangeLog, додавши дані щодо нового випуску і додайти опис ключових змін до списку змін, якщо про ці зміни ще не згадано у ChangeLog
 
* Оновіть doc/index.docbook, змінивши у ньому розділи, пов’язані із новим випуском (якщо документацію було оновлено)<br />{{Input|1=<nowiki><releaseinfo>4.5</releaseinfo></nowiki>}}
 
* Запишіть до локальної копії останні зміни<br />{{Input|1=<nowiki>git commit -v -a</nowiki>}}
 
* Позначте новий випуск і надішліть зміни до сховища<br />{{Input|1=<nowiki>git tag -a -m "kpa 4.5 released" v4.5
 
git push
 
git push --tags</nowiki>}}
 
* Створіть архів із кодом, скориставшись настановами із наступного розділу (''kphotoalbum.rb --version 4.5'')
 
* Вивантажте створений архів до каталогу <tt>incoming</tt> на upload.kde.org за допомогою клієнтської програми FTP. Поточні настанови щодо інформування адміністраторів щодо вивантаження буде показано під час входу на сервер FTP. Вам слід створити квиток і вказати суми SHA на інші дані щодо вивантаженого.
 
* Додайте нову версію у системі керування вадами (bugs.kde.org, для цього вам знадобляться права адміністратора): ''Edit Products → KPhotoAlbum → Add version''
 
* Оновіть вебсторінки KPA так, щоб вони вказували на відповідний файл кодів. Посилання на систему дзеркал ви отримаєте під час вивантаження архіву на сервер FTP KDE. Отримати вебсторінку пакунків з кодом можна за допомогою svn за адресою <tt>svn+ssh://svn@svn.kde.org/home/kde/trunk/www/sites/kphotoalbum</tt>.
 
* Оприлюдніть інформацію про випуск (сайт KPA, списки листування, системи стеження за вадами дистрибутивів, соціальні мережі тощо).
 
** Не забудьте написати до списку листування kde-distro-packagers, згадавши у листі про будь-які зміни у залежностях.
 
** Оновіть дані щодо найсвіжішої версії у верхній частині цієї сторінки.
 
* Створіть відео щодо нових можливостей і викладіть його на Youtube. Чудовим інструментом для цього є [http://recordmydesktop.sourceforge.net/ recordmydesktop]. Якщо ви створили таке відео, не забудьте додайти його у розділ «Videos» домашньої сторінки програми (зразок у файлі <tt>README_new_video.txt</tt>).
 
* Повідомте про випуск тим, хто створює бінарні пакунки для дистрибутивів
 

Latest revision as of 16:00, 28 August 2017

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (KPhotoAlbum)
* Update CMakeLists.txt with the new version number you are just about to tag (alas, our automatic versionning doesn't work anymore {{Smiley}})
Translation* Оновіть CMakeLists.txt, вказавши номер нової версії, гілку для яко щойно було створено (зараз автоматичне визначення версій не працює {{Smiley}})
  • Оновіть CMakeLists.txt, вказавши номер нової версії, гілку для яко щойно було створено (зараз автоматичне визначення версій не працює Face-smile.png)

This page was last modified on 28 August 2017, at 16:00. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.