Difference between revisions of "Translations:Kubuntu/Software/158/pl"

Jump to: navigation, search
Line 1: Line 1:
*[[Special:MyLanguage/Quassel|Quassel]] to klient IRC (Internet Relay Chat) zainstalowany w '''Kubuntu'''. Nie tylko zapewnia funkcje znane z innych popularnych klientów IRC, takich jak '''Konversation''', lub '''X-chat''', ale jego konstrukcja podkreśla łatwość użytkowania. '''Quassel''' dostarcza przeglądanie w kartach oraz powiadomienia o wiadomościach i i innych wydarzeniach. Ponadto, może on być podłączony do Quassel-core w celu przechowywania i wyszukiwania dzienników kanałów IRC.
+
!!FUZZY!!*[[Special:MyLanguage/Konversation|Konversation]] to klient IRC (Internet Relay Chat) zainstalowany w '''Kubuntu'''. Nie tylko zapewnia funkcje znane z innych popularnych klientów IRC, takich jak '''X-chat''', ale jego konstrukcja podkreśla łatwość użytkowania. '''Konversation''' dostarcza przeglądanie w kartach oraz powiadomienia o wiadomościach i i innych wydarzeniach.

Revision as of 12:10, 29 March 2015

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (Kubuntu/Software)
*[[Special:MyLanguage/Konversation|Konversation]] is the IRC (Internet Relay Chat) client pre-installed in '''Kubuntu'''. Not only does it provide functions similar to those of other popular IRC clients such as ''''X-chat''', its  design emphasizes ease of use. '''Konversation''' includes tabbed browsing and notification of messages and other events.
Translation!!FUZZY!!*[[Special:MyLanguage/Konversation|Konversation]] to klient IRC (Internet Relay Chat) zainstalowany w '''Kubuntu'''. Nie tylko zapewnia funkcje znane z innych popularnych klientów IRC, takich jak '''X-chat''', ale jego konstrukcja podkreśla łatwość użytkowania. '''Konversation''' dostarcza przeglądanie w kartach oraz powiadomienia o wiadomościach i i innych wydarzeniach.

!!FUZZY!!*Konversation to klient IRC (Internet Relay Chat) zainstalowany w Kubuntu. Nie tylko zapewnia funkcje znane z innych popularnych klientów IRC, takich jak X-chat, ale jego konstrukcja podkreśla łatwość użytkowania. Konversation dostarcza przeglądanie w kartach oraz powiadomienia o wiadomościach i i innych wydarzeniach.


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.