Difference between revisions of "Translations:Kubuntu/Support/20/tr"

Jump to: navigation, search
 
Line 1: Line 1:
Eğer kuruluşunuzun '''Kubuntu''' çalıştıran sistemlerinizde yardıma ihtiyacı varsa ve sormak üzere en iyi IRC kanalını kullanmak istemezseniz, yardım almak için İngiltere'deki ofisimizle konuşmanıza izin vermesi için bir miktar ödeme yapabilirsiniz. Bu kişiler sorununuzu tanılamak ve çözmek için telefon, e-posta, Google Hangout, Skype, VNC veya tercih ettiğiniz diğer yöntemleri kullanacaklardır.
+
Eğer kuruluşunuzun '''Kubuntu''' çalıştıran sistemlerinizde yardıma ihtiyacı varsa ve sormak üzere en iyi IRC kanalını bulmak istemezseniz, yardım almak için İngiltere'deki ofisimizle konuşmanıza izin vermesi için bir miktar ödeme yapabilirsiniz. Bu kişiler sorununuzu tanılamak ve çözmek için telefon, e-posta, Google Hangout, Skype, VNC veya tercih ettiğiniz diğer yöntemleri kullanacaklardır.

Latest revision as of 13:08, 19 January 2016

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (Kubuntu/Support)
If you or your organization need help with your computer systems that are running '''Kubuntu''' but you don't want to worry about the finding best IRC channel to ask in, you can pay some money and phone up the office in England to get some help. They will use phone, e-mail, Google hangout, Skype, VNC and any other method you like to help diagnose the issue and resolve it for you.
TranslationEğer kuruluşunuzun '''Kubuntu''' çalıştıran sistemlerinizde yardıma ihtiyacı varsa ve sormak üzere en iyi IRC kanalını bulmak istemezseniz, yardım almak için İngiltere'deki ofisimizle konuşmanıza izin vermesi için bir miktar ödeme yapabilirsiniz. Bu kişiler sorununuzu tanılamak ve çözmek için telefon, e-posta, Google Hangout, Skype, VNC veya tercih ettiğiniz diğer yöntemleri kullanacaklardır.

Eğer kuruluşunuzun Kubuntu çalıştıran sistemlerinizde yardıma ihtiyacı varsa ve sormak üzere en iyi IRC kanalını bulmak istemezseniz, yardım almak için İngiltere'deki ofisimizle konuşmanıza izin vermesi için bir miktar ödeme yapabilirsiniz. Bu kişiler sorununuzu tanılamak ve çözmek için telefon, e-posta, Google Hangout, Skype, VNC veya tercih ettiğiniz diğer yöntemleri kullanacaklardır.


This page was last modified on 19 January 2016, at 13:08. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.