Translations:Plasma/Krunner/116/uk: Difference between revisions
(Created page with "Приклади:
{|class="tablecenter" style="border: 1px solid grey"
| Введення || Результат
|-
|<code> screen brightness 100 </code> || ''збільшен...") |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|<code> lock </code> || ''блокування екрана'' | |<code> lock </code> || ''блокування екрана'' | ||
|- | |||
|<code> restart </code> || ''перезапуск комп'ютера'' | |||
|- | |||
|<code> shutdown </code> || ''вимикання комп'ютера'' | |||
|} | |} |
Latest revision as of 17:15, 27 December 2017
Приклади:
Введення | Результат |
screen brightness 100 |
збільшення яскравості екрана до 100% |
sleep |
присипляння системи до оперативної пам’яті |
lock |
блокування екрана |
restart |
перезапуск комп'ютера |
shutdown |
вимикання комп'ютера |