Difference between revisions of "Wacomtablet/uk"

Jump to: navigation, search
(Updating to match new version of source page)
(Created page with "* Стеження за обертанням екрана працює лише для основного виходу сигналу. Вибрати основний вихі...")
Line 20: Line 20:
 
* Підтримку Wayland ще не реалізовано.
 
* Підтримку Wayland ще не реалізовано.
  
* Screen rotation tracking works only for primary output. You can select primary output in your display settings.
+
* Стеження за обертанням екрана працює лише для основного виходу сигналу. Вибрати основний вихід можна у параметрах дисплея.
  
 
== Calibration issues & manual calibration ==
 
== Calibration issues & manual calibration ==

Revision as of 17:32, 3 April 2018

Other languages:
dansk • ‎English • ‎français • ‎українська
Wacomtablet-kcm-general.png Wacomtablet — збірка інструментів для налаштовування вашого графічного планшета у KDE

Можливості

У пакунку Wacomtablet ви знайдете такі компоненти:

  • Вкладку «Планшети» для розділу Пристрої введення у програмі Системні параметри.
  • Аплет Плазми для пришвидшення доступу до параметрів планшета.
  • Фонову службу, яка автоматично застосовує параметри роботи планшета під час запуску сеансу або з'єднання планшета із комп'ютером, і забезпечує роботу загальних клавіатурних скорочень для перемикання налаштованих профілів роботи планшета.

Відомі вади

  • Цей компонент не є обов'язковим. Якщо ви не бачите відповідної вкладки у Системних параметрах, його просто не встановлено. Встановіть його за допомогою засобу керування пакунками дистрибутива або, якщо ви не можете знайти відповідного пакунка, попросіть у системі стеження за вадами дистрибутива зібрати його для вас.
  • Система розпізнавання пристроїв планшетів у поточній версії використовує внутрішню базу даних. Якщо вашого планшета немає у списку Системних параметрів, але його розпізнає програма xsetwacom, запустіть Засіб пошуку планшетів Wacom (kde_wacom_tabletfinder) і додайте ваш планшет вручну.
  • Підтримку Wayland ще не реалізовано.
  • Стеження за обертанням екрана працює лише для основного виходу сигналу. Вибрати основний вихід можна у параметрах дисплея.

Calibration issues & manual calibration

If you're facing issues with calibrating your tablet, run kcmshell5 wacomtablet, perform calibration, and include the console output in the bug report.

If you've managed to properly calibrate your tablet with xsetwacom or xinput, please include xinput list-props dumps for incorrect (set by wacomtablet KCM) and correct settings (set by another tool) for comparison.

You can also fine tune or manually edit your calibration settings in ~/.config/tabletprofilesrc, by editing ScreenMap values (which correspond Wacom Tablet Area property).


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.