Difference between revisions of "Wacomtablet/uk"

Jump to: navigation, search
(Created page with "Якщо у вас виникають проблеми із калібруванням вашого планшета, віддайте команду '''kcmshell5 wacomtablet'...")
(Created page with "Якщо вам вдалося належним чином калібрувати планшет за допомогою xsetwacom або xinput, будь ласка, вклю...")
Line 26: Line 26:
 
Якщо у вас виникають проблеми із калібруванням вашого планшета, віддайте команду '''kcmshell5 wacomtablet''', виконайте калібрування і включіть виведені до консолі дані до звіту щодо вади у модулі.
 
Якщо у вас виникають проблеми із калібруванням вашого планшета, віддайте команду '''kcmshell5 wacomtablet''', виконайте калібрування і включіть виведені до консолі дані до звіту щодо вади у модулі.
  
If you've managed to properly calibrate your tablet with xsetwacom or xinput, please include '''xinput list-props''' dumps for incorrect (set by wacomtablet KCM) and correct settings (set by another tool) for comparison.
+
Якщо вам вдалося належним чином калібрувати планшет за допомогою xsetwacom або xinput, будь ласка, включіть дампи '''xinput list-props''' для неправильних (встановлених за допомогою модуля wacomtablet) та правильних параметрів (встановлених за допомогою іншої програми) для порівняння.
  
 
You can also fine tune or manually edit your calibration settings in ~/.config/tabletprofilesrc, by editing '''ScreenMap''' values (which correspond '''Wacom Tablet Area''' property).
 
You can also fine tune or manually edit your calibration settings in ~/.config/tabletprofilesrc, by editing '''ScreenMap''' values (which correspond '''Wacom Tablet Area''' property).

Revision as of 17:35, 3 April 2018

Other languages:
dansk • ‎English • ‎français • ‎українська
Wacomtablet-kcm-general.png Wacomtablet — збірка інструментів для налаштовування вашого графічного планшета у KDE

Можливості

У пакунку Wacomtablet ви знайдете такі компоненти:

  • Вкладку «Планшети» для розділу Пристрої введення у програмі Системні параметри.
  • Аплет Плазми для пришвидшення доступу до параметрів планшета.
  • Фонову службу, яка автоматично застосовує параметри роботи планшета під час запуску сеансу або з'єднання планшета із комп'ютером, і забезпечує роботу загальних клавіатурних скорочень для перемикання налаштованих профілів роботи планшета.

Відомі вади

  • Цей компонент не є обов'язковим. Якщо ви не бачите відповідної вкладки у Системних параметрах, його просто не встановлено. Встановіть його за допомогою засобу керування пакунками дистрибутива або, якщо ви не можете знайти відповідного пакунка, попросіть у системі стеження за вадами дистрибутива зібрати його для вас.
  • Система розпізнавання пристроїв планшетів у поточній версії використовує внутрішню базу даних. Якщо вашого планшета немає у списку Системних параметрів, але його розпізнає програма xsetwacom, запустіть Засіб пошуку планшетів Wacom (kde_wacom_tabletfinder) і додайте ваш планшет вручну.
  • Підтримку Wayland ще не реалізовано.
  • Стеження за обертанням екрана працює лише для основного виходу сигналу. Вибрати основний вихід можна у параметрах дисплея.

Проблеми із калібруванням та калібрування вручну

Якщо у вас виникають проблеми із калібруванням вашого планшета, віддайте команду kcmshell5 wacomtablet, виконайте калібрування і включіть виведені до консолі дані до звіту щодо вади у модулі.

Якщо вам вдалося належним чином калібрувати планшет за допомогою xsetwacom або xinput, будь ласка, включіть дампи xinput list-props для неправильних (встановлених за допомогою модуля wacomtablet) та правильних параметрів (встановлених за допомогою іншої програми) для порівняння.

You can also fine tune or manually edit your calibration settings in ~/.config/tabletprofilesrc, by editing ScreenMap values (which correspond Wacom Tablet Area property).


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.