List of KDE themes with GTK ports/uk: Difference between revisions
(Created page with "Так") |
(Created page with "Так") |
||
(21 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
|Oxygen | |Oxygen | ||
|colspan="2"|[https://github.com/KDE/oxygen Так] | |colspan="2"|[https://github.com/KDE/oxygen Так] | ||
|colspan="1"|[https://github.com/KDE/oxygen-gtk | |colspan="1"|[https://github.com/KDE/oxygen-gtk Так] | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Ні | ||
|- | |- | ||
|Arc / Arc-Darker / Arc-Dark | |Arc / Arc-Darker / Arc-Dark | ||
|colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/arc-kde | |colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/arc-kde Так] | ||
|colspan="2"|[https://github.com/horst3180/arc-theme | |colspan="2"|[https://github.com/horst3180/arc-theme Так] | ||
|- | |- | ||
|Adapta / Adapta-Nokto | |Adapta / Adapta-Nokto | ||
|colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/adapta-kde | |colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/adapta-kde Так] | ||
|colspan="2"|[https://github.com/adapta-project/adapta-gtk-theme | |colspan="2"|[https://github.com/adapta-project/adapta-gtk-theme Так] | ||
|- | |- | ||
|Materia / Materia-light / Materia-dark | |Materia / Materia-light / Materia-dark | ||
|colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/materia-kde | |colspan="2"|[https://github.com/PapirusDevelopmentTeam/materia-kde Так] | ||
|colspan="2"|[https://github.com/nana-4/materia-theme | |colspan="2"|[https://github.com/nana-4/materia-theme Так] | ||
|- | |- | ||
|Numix | |Numix | ||
|colspan="1"|[https://github.com/numixproject/numix-kde-theme | |colspan="1"|[https://github.com/numixproject/numix-kde-theme Так] | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Ні | ||
|colspan="2"|[https://github.com/numixproject/numix-gtk-theme | |colspan="2"|[https://github.com/numixproject/numix-gtk-theme Так] | ||
|- | |- | ||
|Nomad | |Nomad | ||
|colspan="2"|[https://github.com/nx-desktop/nx-plasma-look-and-feel | |colspan="2"|[https://github.com/nx-desktop/nx-plasma-look-and-feel Так] | ||
|colspan="2"|[https://github.com/nx-desktop/nx-gtk-themes | |colspan="2"|[https://github.com/nx-desktop/nx-gtk-themes Так] | ||
|- | |- | ||
|Adwaita | |Adwaita | ||
|colspan="1"|[https://github.com/GNOME/gtk/tree/master/gtk/theme/Adwaita | |colspan="1"|[https://github.com/FedoraQt/adwaita-qt Так] | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Ні | ||
|colspan="2"|[https://github.com/ | |colspan="2"|[https://github.com/GNOME/gtk/tree/master/gtk/theme/Adwaita Так] | ||
|- | |||
|Pop | |||
|colspan="1"|[https://github.com/trgeiger/pop-kde Так] | |||
|colspan="1"|Ні | |||
|colspan="2"|[https://github.com/pop-os/gtk-theme Так] | |||
|} | |} | ||
<nowiki>*</nowiki> | <nowiki>*</nowiki> Для тем, які не надають обрамлень вікон Aurorae, належного вигляду можна надати використанням [https://github.com/PCMan/gtk3-nocsd gtk3-nocsd] з метою вимкнути декорування на боці клієнта у GTK 3. | ||
* [[Special:myLanguage/System Settings/GNOME Application Style (GTK)| | * Модуль [[Special:myLanguage/System Settings/GNOME Application Style (GTK)|Системні параметри/Стиль програм GNOME (GTK)]] надасть вам змогу змінити тему GTK, яка використовується у Плазмі. | ||
* [[Special:myLanguage/System Settings/Widget Style| | * Модуль [[Special:myLanguage/System Settings/Widget Style|Системні параметри/Стиль віджетів]] надасть вам змогу змінити тему Qt, яка використовується у Плазмі. |
Latest revision as of 16:50, 30 January 2019
Назва | Qt | Aurorae* | GTK 2 | GTK 3 |
---|---|---|---|---|
Breeze / Breeze-Dark | Так | Так | ||
Oxygen | Так | Так | Ні | |
Arc / Arc-Darker / Arc-Dark | Так | Так | ||
Adapta / Adapta-Nokto | Так | Так | ||
Materia / Materia-light / Materia-dark | Так | Так | ||
Numix | Так | Ні | Так | |
Nomad | Так | Так | ||
Adwaita | Так | Ні | Так | |
Pop | Так | Ні | Так |
* Для тем, які не надають обрамлень вікон Aurorae, належного вигляду можна надати використанням gtk3-nocsd з метою вимкнути декорування на боці клієнта у GTK 3.
- Модуль Системні параметри/Стиль програм GNOME (GTK) надасть вам змогу змінити тему GTK, яка використовується у Плазмі.
- Модуль Системні параметри/Стиль віджетів надасть вам змогу змінити тему Qt, яка використовується у Плазмі.