Plasma/Kicker/uk: Difference between revisions

From KDE UserBase Wiki
(Created page with "У меню параметрів ви можете визначити, буде показано для програм назву, опис чи назву і опис одн...")
(Updating to match new version of source page)
Line 2: Line 2:
==Для чого призначено Kicker?==
==Для чого призначено Kicker?==


<div class="mw-translate-fuzzy">
Засіб запуску програм у Плазмі, також відомий як '''меню програм'''. У Kicker немає таких складних можливостей, як в інших засобів запуску, але є простий інтерфейс.
Засіб запуску програм у Плазмі, також відомий як '''меню програм'''. У Kicker немає таких складних можливостей, як в інших засобів запуску, але є простий інтерфейс.
</div>


<div class="mw-translate-fuzzy">
[[File:Kicker.png|250px|center]]
[[File:Kicker.png|250px|center]]
</div>





Revision as of 14:30, 6 September 2020

Other languages:

Для чого призначено Kicker?

Засіб запуску програм у Плазмі, також відомий як меню програм. У Kicker немає таких складних можливостей, як в інших засобів запуску, але є простий інтерфейс.




На відміну від засобу для запуску програм Kickoff, тут немає декількох вкладок. Більшість пунктів зібрано разом на одній вкладці. Передбачено розділ улюблених записів, кнопки для вимикання системи, перезапуску системи та виходу з облікового запису; розділ із нещодавно запущеними програмами та відкритим документами, а усі ваші програми буде упорядковано за категоріями.

І не забуваємо про розділ пошуку у нижній частині вікна.

Оскільки вам не потрібно буде перемикатися між вкладками, ви зможете дістатися будь-якого пункту набагато швидше.


У лівій вехній частині вікна розоташовано розділ улюблених записів. Тут ви можете знайти улюблені програми за піктограмою. Клацанням правою кнопкою миші на якомусь із пунктів програм ви можете викликати контекстне менюю. За допомогою цього меню ви можете додати пункт програми на стільницю або на панель. Серед інших пунктів пункти для пришпилювання програми на панелі керування завданнями та вилучення пункту програми зі списку улюблених.

Щоб додати програму до меню улюблених, перейдіть до пункту програми у меню за категоріями у правій частині вікна і клацніть правою кнопкою миші на пункті програми. У контекстному меню виберіть пункт Додати до улюблених — ось і усе.

Якщо ви хочете пересунути пункт якоїсь програми, просто наведіть вказівник миші на пункт програми, натисніть ліву кнопку миші і утримуйте її. Далі, перетягніть пункт вгору або вниз у списку улюблених програм, аж доки пункт не опиниться на бажаній позиції. Відпустіть кнопку миші.

Три кнопки для вимикання системи, перезапуску системи та виходу з облікового запису, насправді, є пунктами списку улюблених записів. Програма бере їх з категорії Живлення / Сеанс у меню праворуч. Ви можете додавати, пересувати та вилучати ці записи у той самий спосіб, що і інші улюблені записи.


У верхній правій частині вікна розташовано список нещодавно запущених програм та нещодавно відкритих документів, щоб його побачити, достатньо клацнути на правій категорії.

Нижче буде показано усі ваші програми, упорядковані за категоріями. Натискання пункту категорії відкриває список програм або підкатегорій. Клацання правою кнопкою миші на пункті програми відкриває контекстне меню. За його допомогою ви можете додати піктограму програми на стільницю або панель. За допомогою інших пунктів можна пришпилити пункт програми на панелі керування задач або приховати пункт програми у меню.

У нижній частині цього розділу розташовано віджет пошуку. За його допомогою ви можете шукати програми, файли, закладки і повідомлення електронної пошти, якщо відповідні пункти буде увімкнено у меню параметрів.



У меню параметрів ви можете визначити, буде показано для програм назву, опис чи назву і опис одночасно. Ви також можете змінити поведінку списку.

Ви можете вибрати, які категорії нещодавно відкритих файлів буде показано і те, буде їх упорядковано за часом використання чи за частотою використання.

Також передбачено певні параметри пошуку.

Історія

Цей віджет було написано Eike Hein як повністю нову версію старого віджета Homerun з KDE 4[1].

Додаткові відомості

Посилання