Jump to content

KTechlab/uk: Difference between revisions

From KDE UserBase Wiki
Yurchor (talk | contribs)
Created page with "==Огляд=="
Yurchor (talk | contribs)
Created page with "Програму '''KTechlab''' створено простою у користуванні і ненав’язливою: для усіх компонентів і част..."
Line 7: Line 7:
==Огляд==  
==Огляд==  


'''KTechlab''' has been designed to be as easy to use and unintrusive as possible; all components and FlowParts have context sensitive help, and simulating electronics is as simple as dragging components onto the work area and creating connectors that autoroute themselves between their pins. FlowCode allows users new to [https://en.wikipedia.org/wiki/PIC_microcontroller PIC]s to instantly create their own programs, while the electronic simulation allows stepping through a PIC's assembly program inside a circuit.
Програму '''KTechlab''' створено простою у користуванні і ненав’язливою: для усіх компонентів і частин діаграми передбачено контекстну довідку, для імітації електроніки достатньо перетягнути і скинути компоненти на робочу область і створити з’єднання, які програма автоматично маршрутизує між контактами. FlowCode надає змогу користувачам, у яких немає значного досвіду роботи з [https://uk.wikipedia.org/wiki/PIC PIC], негайно розпочати створення власних програм, а імітація електроніки надає змогу покроково виконувати програму асемблера PIC у схемі.


[[Category:Development]]
[[Category:Development]]

Revision as of 18:42, 12 January 2017

KTechlab — комплексне середовище розробки для мікроконтролерів та електроніки.

Огляд

Програму KTechlab створено простою у користуванні і ненав’язливою: для усіх компонентів і частин діаграми передбачено контекстну довідку, для імітації електроніки достатньо перетягнути і скинути компоненти на робочу область і створити з’єднання, які програма автоматично маршрутизує між контактами. FlowCode надає змогу користувачам, у яких немає значного досвіду роботи з PIC, негайно розпочати створення власних програм, а імітація електроніки надає змогу покроково виконувати програму асемблера PIC у схемі.