Translations:KDevelop4/Manual/Sessions and projects/10/uk
Appearance
- Скористайтеся пунктом меню для імпортування даних проекту.
- Середовище запропонує вам розпочати новий проект у межах поточного сеансу, залежно від походження коду: ви можете просто вказати KDevelop вже створений каталог з кодом, ви також можете наказати KDevelop отримати код зі сховища коду. Припускаємо, що у вас ще немає копії коду зі сховища системи керування версіями. Вам слід виконати такі дії:
- У діалоговому вікні під написом виберіть , або один з інших варіантів.
- Виберіть робочий каталог призначення, до якого слід звантажити код проекту.
- Виберіть адресу розташування сховища з кодом проекту.
- Натисніть кнопку
du -sk /шлях/до/проекту/KDevelop
(буде показано об’єм отриманих даних). . Отримання кодів може бути доволі тривалою справою. Тривалість виконання цієї дії залежить від ширини каналу вашого з’єднання з інтернетом та розміру проекту. На жаль, у KDevelop 4.2.x панель поступу не є надто інформативною, але ви можете спостерігати за поступом з командного рядка за допомогою команди
- Середовище попросить вас вибрати файл проекту KDevelop у каталозі з кодом. Оскільки такого файла, ймовірно, у вас ще немає, просто натисніть кнопку .
- Ще раз натисніть кнопку .
- KDevelop попросить вас визначитися зі способом керування проектом. Якщо у проекті використано стандартні файли make Unix, виберіть нетиповий спосіб керуванян проектом за допомогою файла makefile.
- KDevelop виконає обробку даних проекту. Знову ж таки, ця дія може бути доволі тривалою, оскільки доведеться виконати обробку всіх файлів, створити покажчик класів тощо. У нижній правій частині основного вікна буде показано панель поступу з даними щодо поступу виконання обробки. (Якщо у вашого процесора декілька ядер, ви можете пришвидшити процедуру: скористайтеся пунктом меню , виберіть пункт на панелі ліворуч і збільшіть кількість потоків обробки у полі праворуч.)