Amarok/Підручник початкового рівня/Способи усування проблем

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 18:30, 4 July 2013 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Способи усування проблем

Після спроби розпочати відтворення програма швидко пропускає частину творів

Ймовірно, вам слід встановити відповідні кодеки. Докладніше про це у розділі Поширені питання: підтримку яких типів даних передбачено у Amarok. Будь ласка, зверніться до довідки з вашого дистрибутива.

Після монтування мого iPod, його пункту немає на панелі джерел даних

Такого не мало трапитися. Перевірте, чи справді змонтовано пристрій. Щоб переглянути список всіх змонтованих пристроїв, просто віддайте команду

mount

у консолі.

Після оновлення мною збірки у списках збірки немає нових пунктів

Скористайтеся пунктом меню Інструменти -> Оновити збірку. Якщо змін до списку внесено не буде, завершіть роботу Amarok за допомогою меню Amarok або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+Q. Після повторного запуску Amarok список збірки має оновитися.

Amarok не вдається знайти слова пісні, яку я слухаю

Можливі причини:

  1. Слів пісні немає на сайтах, на яких програма шукає слова у інтернеті. Ви можете розширити діапазон сайтів за допомогою додаткових скриптів (до 2.4.1:Інструменти -> Керування скриптами, у 2.4.1: Параметри -> Налаштувати Amarok -> Скрипти).
  2. Система нумерації композицій у альбомі вашої збірки є помилковою.
  3. У заголовку композиції містяться спеціальні символи з седилем, акцентами тощо, які програма не здатна обробити. Скрипт пошуку слів просто не може знайти відповідну назву у базі даних назв. Спробуйте скоригувати мітки і систему нумерації композицій за допомогою програми для виправлення міток, наприклад, Picard.

Мені не вдалося знайти тут відповіді на моє питання

Відповіді на складніші питання можна знайти у підручнику, зокрема розділах щодо усування типових проблем та відповідей на поширені питання щодо Amarok.