Керування розділами KDE

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 09:33, 26 February 2024 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Main Window
Програма для керування дисками, розділами та файловими системами на вашому комп’ютері.

Загальні зауваження

Керування розділами KDE — графічна оболонка до GNU Parted. Це допоміжна програма, за допомогою якої ви зможете керувати дисковими пристроями, розділами та файловими системами вашого комп’ютера.

Програма спростить вам створення нових розділів, файлових систем на нових або поточних файлових розділах, копіювання, пересування або вилучення розділів, а також зміну розмірів розділів без втрати даних.

Інтерфейс користувача

Окрім головного вікна, у якому буде показано вміст поточного пристрою, у Керуванні розділами KDE використано «панелі» Qt, призначені для показу відомостей та вибору параметрів. Подібні панелі можна бачити на знімку вікна, наведеному у верхній частині цієї сторінки.

Зовнішні залежності

Для ефективного виконання завдань Керування розділами KDE використовує зовнішні інструменти, які забезпечують підтримку широкого спектра файлових систем. Якщо ви користуєтеся одним з основних дистрибутивів Linux, ймовірно, відповідні програми вже встановлено на вашому комп’ютері.

У підручнику з Керування розділами KDE наведено список всіх таких зовнішніх програм та подано відомості щодо їх призначення.

Додаткові відомості