Difference between revisions of "Kdenlive/Manual/Timeline/Guides/uk"

(Importing a new version from external source)
(Importing a new version from external source)
Line 8: Line 8:
  
  
Guides in the pic below are the purple flags. Not to be confused with [[Kdenlive/Manual/Projects_and_Files/Clips#Markers|markers]] (gold in the picture below). Guides are static on the timeline and are stationary when clips are moved around. Markers are inside the clips and move with the clips.
+
Напрямні показано на наведеному нижче знімку синіми прапорцями. Їх не слід плутати з [[Kdenlive/Manual/Projects_and_Files/Clips#Markers|позначками]] (жовту позначку показано на знімку). Напрямні є статичними на монтажному столі і зміщуються кліпом лише під час пересування кліпу. Позначки є внутрішніми об’єктами кліпів і пересуваються разом з кліпами.
  
 
[[File:Kdenlive_Markers_and_guides.png]]
 
[[File:Kdenlive_Markers_and_guides.png]]

Revision as of 15:14, 27 October 2012

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎dansk • ‎русский • ‎українська

Напрямні

Напрямні — це позначки на монтажному столі, які можна додати клацанням правою кнопкою миші у певному пункт лінійки монтажного столу з наступним вибором у контекстному меню пункту Додати напрямну. Ви можете додати до напрямної коментар і наказати програмі показувати цей коментар за допомогою пункту Показувати коментарі до позначок меню Монтажний стіл або за допомогою натискання кнопки Показувати коментарі до позначок.

Kdenlive Add guide uk.png


Напрямні показано на наведеному нижче знімку синіми прапорцями. Їх не слід плутати з позначками (жовту позначку показано на знімку). Напрямні є статичними на монтажному столі і зміщуються кліпом лише під час пересування кліпу. Позначки є внутрішніми об’єктами кліпів і пересуваються разом з кліпами.

Kdenlive Markers and guides.png

Guides can be used define regions for rendering - see Rendering With The Guide Zone Option


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.
-->