Difference between revisions of "Plasma application launchers/uk"

(Created page with "Зробити це можна у два способи: ви можете клацнути правою кнопкою миші на кнопці поточного меню...")
Line 51: Line 51:
 
== Як змінити комбінацію клавіш, яка відкриватиме меню запуску програм? ==
 
== Як змінити комбінацію клавіш, яка відкриватиме меню запуску програм? ==
  
Зробити це можна у два способи: ви можете клацнути правою кнопкою миші на кнопці поточного меню запуску програм і вибрати у контекстному меню пункт <menuchoice>Налаштувати засіб запуску програм…</menuchoice>, перейти на сторінку <menuchoice>Клавіатурні скорочення</menuchoice>, натиснути кнопку і ввести комбінацію клавіш, якою ви хочете користуватися як клавіатурним скороченням.
+
Зробити це можна у два способи: ви можете клацнути правою кнопкою миші на кнопці поточного меню запуску програм і вибрати у контекстному меню пункт <menuchoice>Налаштувати «Інструмент запуску програм»…</menuchoice>, перейти на сторінку <menuchoice>Клавіатурні скорочення</menuchoice>, натиснути кнопку і ввести комбінацію клавіш, якою ви хочете користуватися як клавіатурним скороченням.
  
 
[[File:LauncherKeyboardShortcut.png|400px|center]]
 
[[File:LauncherKeyboardShortcut.png|400px|center]]

Revision as of 19:21, 19 June 2019

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎Türkçe • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎українська • ‎中文(中国大陆)‎ • ‎中文(台灣)‎ • ‎日本語

Список альтернативних меню запуску

У KDE передбачено декілька інструментів запуску програм у стилі меню «Пуск», зокрема:

KickoffLogo.png
Kickoff
Типовий інструмент запуску програм (меню з клацанням на пунктах). У Kickoff передбачено можливість пошуку: ви можете ввести назву програми або її опис для того, щоб знайти відповідний пункт меню.
Application dashboard logo.png
Панель приладів програм
Панель приладів програм — повноекранний засіб запуску з впорядкуванням вмісту за категоріями.
KickerLogo.png
About this image
Kicker
У цьому інструменті запуску ви зможете скористатися класичним ієрархічним меню, яке просто налаштувати для швидкого доступ до різноманітних корисних програм і служб.
Lancelot.png
Lancelot
Lancelot є потужним інструментом запуску програм, у якому передбачено можливість розташування окремих меню запуску на панелі. У Lancelot також передбачено можливості з пошуку, отже, якщо вам відома назва програми, вам не доведеться довго шукати її пункт у меню. Розробку Lancelot припинено[1], але існує віджет Плазми Plasma 5, подібний до нього, Escalibur, доступ до якого можна отримати за допомогою Крамниці KDE.
Homerun logo.png
About this image
Homerun
Homerun — повноекранний засіб запуску із упорядковуванням вмісту за вкладками. Станом на січень 2017 року, востаннє оновлено у серпні 2014 року.[2].

Kde4-button.png

Plasma.png
About this image
KRunner
Крім того, ви можете скористатися KRunner, програмою, яка є аналогом діалогового вікна «Виконати команду». У цій програмі поєднано можливості зі стільничного пошуку, запуску програма та виконання команд, вона допоможе вам у запуску програм та відкритті бажаних документів.

Як змінити засіб запуску програм?

Щоб змінити засіб запуску програм, клацніть правою кнопкою миші на поточній кнопці засобу запуску програм і виберіть у меню пункт Альтернативи…

Далі, виберіть потрібний вам засіб запуску.

LauncherAlternatives.png


Як змінити комбінацію клавіш, яка відкриватиме меню запуску програм?

Зробити це можна у два способи: ви можете клацнути правою кнопкою миші на кнопці поточного меню запуску програм і вибрати у контекстному меню пункт Налаштувати «Інструмент запуску програм»…, перейти на сторінку Клавіатурні скорочення, натиснути кнопку і ввести комбінацію клавіш, якою ви хочете користуватися як клавіатурним скороченням.

LauncherKeyboardShortcut.png

You can also use System SettingsShortcutsGlobal ShortcutsPlasmaActivate Application Launcher Widget.

LauncherShortcutSettings.png

And if you ever want to restore the default Meta key, you can use the combination Alt+F1, which serves this exact purpose.

I can't bind the Meta key to open the Application Launcher anymore!

This issue may occur because of the way KWin binds keys. Please refer to this section.

References


This page was last edited on 19 June 2019, at 19:21. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.