Revision as of 17:52, 12 December 2018 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "{{Warning_(uk)|Викладена тут інформація є застарілою. Тепер у Плазмі використовується baloo. Якщо хочете...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Системні параметри/Стільничний пошук

Other languages:
Warning.png
Попередження
Викладена тут інформація є застарілою. Тепер у Плазмі використовується baloo. Якщо хочете дізнатися більше, зверніться до сторінки Системні параметри/Пошук у файлах


Settings-desktop-search uk.png
Параметри стільничного пошуку.


За допомогою цього модуля можна налаштувати Nepomuk та Strigi. Nepomuk надає вам змогу додавати метадані до ваших файлі та отримувати доступ до метаданих з будь-якої програми, у якій передбачено підтримку Nepomuk. Strigi створює покажчик даних і надає його для виконання складних пошуків.

Щоб мати доступ до цих служб, вам слід задіяти їх за допомогою вкладки Основні параметри.

За допомогою вкладки Стільничний запит ви можете визначити теки, які індексуватиме Strigi. Натисніть посилання Налаштування тек індексування... у правій частині вікна. У відповідь буде відкрито діалогове вікно. У лівій частині діалогового вікна буде показано ієрархічну структуру файлової системи. Там ви можете позначити теки, які має бути проіндексовано. У правій частині діалогового вікна буде показано список шаблонів: файли, назви яких відповідатимуть шаблонам, буде проіндексовано.

Параметри створення резервних копій наведено на вкладці Резервування. Nepomuk може регулярно створювати резервні копії даних, з яких можна відновити дані. Ви можете наказати системі регулярно створювати резервні копії у автоматичному режимі або створювати резервні копії вручну. Також передбачено пункт відновлення даних з резервної копії. Автоматично створені резервні копії зберігатимуться у $KDEHOME/share/apps/nepomuk/backupsync/backups/.

За допомогою вкладки Додаткові параметри ви можете налаштувати споживання пам’яті системою Nepomuk.


This page was last edited on 12 December 2018, at 17:52. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.