Tellico/Шаблони

  From KDE UserBase Wiki
  Revision as of 17:10, 23 June 2021 by Yurchor (talk | contribs)
  (diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
  Other languages:

  Tellico використовує шаблони XSL для форматування даних, показаних у головному вікні програми, а також створення звітів, експортування HTML та друку.

  Дані Tellico передаються до шаблону у форматі XML, для показу даних шаблон перетворює дані у формат HTML. У шаблонах можна використовувати всі можливості CSS і Javascript, посилання на зображення та об’єкти на жорсткому диску комп’ютера або у інтернеті.

  Створені користувачами шаблони можна отримати з store.kde.org.

  Всі шаблони має бути встановлено до локального каталогу програм KDE. Точну адресу можна визначити додаванням рядка /tellico/ до результату виконання команди:

  kf5-config --path data

  Ймовірно, результат буде таким:

  $HOME/.local/share/tellico/

  Шаблони записів

  Шаблони записів використовуються у головному вікні програми для показу даних окремих записів (книг, альбомів тощо). На наведеному нижче знімку показано шаблон Berean Curves.

  Адреса каталогу для встановлення шаблонів записів така: адреса каталогу програми, згадана вище, потім рядок /entry-templates/. Для більшості користувачів шаблони слід встановлювати до каталогу

  $HOME/.local/share/tellico/entry-templates/

  Після встановлення нового шаблону відкрийте діалогове вікно Налаштувати Tellico на сторінці Шаблони і виберіть новий шаблон. За допомогою цієї сторінки ви зможете попередньо переглянути результат застосування шаблону.

  Шаблони записів можна також встановити або отримати безпосередньо за допомогою програми Tellico з того ж таки діалогового вікна Параметри -> Налаштувати Tellico.

  Шаблони звітів

  Шаблони звітів призначено для обробки даних всієї збірки. У деяких шаблонах буде показано лише назви, зображення та статистичні дані щодо збірки.

  Адреса каталогу для встановлення шаблонів записів така: адреса каталогу програми, згадана вище, потім рядок /report-templates/. Для більшості користувачів шаблони слід встановлювати до каталогу

  $HOME/.local/share/tellico/report-templates/

  Після встановлення шаблону відкрийте діалогове вікно Звіт. Новий шаблон має з’явитися у списку шаблонів.