Tellico/Шаблони

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Tellico/Templates and the translation is 100% complete.
Other languages:

Tellico використовує шаблони XSL для форматування даних, показаних у головному вікні програми, а також створення звітів, експортування HTML та друку.

Дані Tellico передаються до шаблону у форматі XML, для показу даних шаблон перетворює дані у формат HTML. У шаблонах можна використовувати всі можливості CSS і Javascript, посилання на зображення та об’єкти на жорсткому диску комп’ютера або у інтернеті.

Створені користувачами шаблони можна отримати з store.kde.org.

Всі шаблони має бути встановлено до локального каталогу програм KDE. Точну адресу можна визначити додаванням рядка /tellico/ до результату виконання команди:

kf5-config --path data

Ймовірно, результат буде таким:

$HOME/.local/share/tellico/

Шаблони записів

Шаблони записів використовуються у головному вікні програми для показу даних окремих записів (книг, альбомів тощо). На наведеному нижче знімку показано шаблон Berean Curves.

Адреса каталогу для встановлення шаблонів записів така: адреса каталогу програми, згадана вище, потім рядок /entry-templates/. Для більшості користувачів шаблони слід встановлювати до каталогу

$HOME/.local/share/tellico/entry-templates/

Після встановлення нового шаблону відкрийте діалогове вікно Налаштувати Tellico на сторінці Шаблони і виберіть новий шаблон. За допомогою цієї сторінки ви зможете попередньо переглянути результат застосування шаблону.

Шаблони записів можна також встановити або отримати безпосередньо за допомогою програми Tellico з того ж таки діалогового вікна Параметри -> Налаштувати Tellico.

Шаблони звітів

Шаблони звітів призначено для обробки даних всієї збірки. У деяких шаблонах буде показано лише назви, зображення та статистичні дані щодо збірки.

Адреса каталогу для встановлення шаблонів записів така: адреса каталогу програми, згадана вище, потім рядок /report-templates/. Для більшості користувачів шаблони слід встановлювати до каталогу

$HOME/.local/share/tellico/report-templates/

Після встановлення шаблону відкрийте діалогове вікно Звіт. Новий шаблон має з’явитися у списку шаблонів.