Translations:IRC Channels/5/ca: Difference between revisions
No edit summary |
(Importing a new version from external source) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/kde #kde] - Canal principal per als usuaris de programari KDE. | |[irc://chat.freenode.net/kde #kde] - Canal principal per als usuaris de programari KDE. | ||
|- | |||
|[irc://chat.freenode.net/kde-devel #kde-devel] - Pel desenvolupament del KDE en general | |||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/kde-chat #kde-chat] - Per a una discussió fora de tema (Off-Topic). | |[irc://chat.freenode.net/kde-chat #kde-chat] - Per a una discussió fora de tema (Off-Topic). | ||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/#kde-docs #kde-docs] - Projecte oficial de la documentació | |[irc://chat.freenode.net/#kde-docs #kde-docs] - Projecte oficial de la documentació del KDE. | ||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/kde- | |[irc://chat.freenode.net/kde-women #kde-women] - Les dones que utilitzen el programari KDE. | ||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/kde- | |[irc://chat.freenode.net/kde-www #kde-www] - El canal per al debat sobre els llocs web de la comunitat KDE. | ||
|- | |- | ||
|[irc://chat.freenode.net/kde- | |[irc://chat.freenode.net/kde-soc #kde-soc] - El canal per a «Google Summer of Code» i «Code In students» | ||
|} | |} |
Revision as of 11:33, 26 April 2015
Canals (feu clic a la icona per ordenar) |
---|
#kde - Canal principal per als usuaris de programari KDE. |
#kde-devel - Pel desenvolupament del KDE en general |
#kde-chat - Per a una discussió fora de tema (Off-Topic). |
#kde-docs - Projecte oficial de la documentació del KDE. |
#kde-women - Les dones que utilitzen el programari KDE. |
#kde-www - El canal per al debat sobre els llocs web de la comunitat KDE. |
#kde-soc - El canal per a «Google Summer of Code» i «Code In students» |