(Created page with "Späť k UserBase, vpravo naspodu postrannej lišty na každej stránke uvidíte <menuchoice>Prihlásiť</menuchoice> odkaz. Kliknite na <menuchoice>OpenID / Identity login</...")
 
Line 1: Line 1:
Späť k UserBase, vpravo naspodu postrannej lišty na každej stránke uvidíte  <menuchoice>Prihlásiť</menuchoice> odkaz. Kliknite na <menuchoice>OpenID / Identity login</menuchoice>, vyberte si možnosť prihlásenia (napr. KDE Identita) a prihlaste sa. Následne budete požiadaný o vytvorenie užívateľského mena pre UserBase.
+
Späť k UserBase, vpravo naspodu postrannej lišty na každej stránke uvidíte  <menuchoice>Prihlásiť</menuchoice> odkaz. Kliknite na <menuchoice>Prihlásiť sa pomocou OpenID</menuchoice>, vyberte si možnosť prihlásenia (napr. KDE Identita) a prihlaste sa. Následne budete požiadaný o vytvorenie užívateľského mena pre UserBase.

Revision as of 20:39, 6 July 2014

Späť k UserBase, vpravo naspodu postrannej lišty na každej stránke uvidíte Prihlásiť odkaz. Kliknite na Prihlásiť sa pomocou OpenID, vyberte si možnosť prihlásenia (napr. KDE Identita) a prihlaste sa. Následne budete požiadaný o vytvorenie užívateľského mena pre UserBase.


Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.