Kdenlive/Підручник/Ефекти/Дії з прозорістю/Операції з прозорістю

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Archive:Kdenlive/Manual/Effects/Alpha manipulation/Alpha operations and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Операції з прозорістю

  Це alpha0ps Frei0r — показ і дії з каналом прозорості.

  Скористайтеся цим ефектом для стискання, розширення, обрізання за пороговим значенням та візуалізації каналу прозорості.

  Цей додаток може стискати, розширювати, обрізати за пороговим значенням і інвертувати канал прозорості. Його основним призначенням є є поліпшення ключових країв. Додаток також може показувати канал прозорості у різні способи для швидкої оцінки ефекту.

  Можливе каскадне застосування додатка. Наприклад, ви можете застосувати спочатку м'яке стискання, а потім обрізання за пороговим значенням. Це дасть дещо інший результат, ніж жорстке стискання.

  Параметри:

  Показ:
  що слід показувати. Передбачено сім варіантів: зображення, прозорість сірим, сірий + червоний, позначене на чорному, позначене на сірому, позначене на білому і позначене на шаховій дошці.

  Призначено, в основному, для спостереження під час коригування. Після коригування параметрів, слід залишити варіант зображення, який показує незмінене вхідне зображення — цей додаток призначено для зміни лише каналу прозорості...
  Показувати вхідний канал прозорості:
  використовувати вхідний канал прозорості для показу. (Перевірка того, який прозорість ми отримали на вході)
  Обробка:
  виберіть дію, яку слід виконати з каналом прозорості. У поточній версії передбачено такі варіанти: нічого, зрізати, сильно звузити, трохи звузити, сильно збільшити, трохи збільшити, обрізати, розмити.

  Зрізати — спробувати вилучити «бахрому», а також дещо звузити позначену область.

  «Сильні» варіанти не додають нових значень до каналу прозорості. Отже, якщо ви виберете «сильний» варіант (лише 0 і 255), прозорість не буде змінено.

  «М'які» варіанти додають приблизні значення, роблячи край області плавнішим.

  Зауваження

  Операції shave, shrink і grow є доволі повільними, оскільки для кожного пікселя доводиться виконувати багато умовних операцій.


  Поріг:
  використовується лише для варіанта обробки обрізати.
  Стиснути/Розтягнути/Розмити:
  Визначає, наскільки великим буде стискання, розтягування чи розмивання.
  Інвертувати:
  інвертує дані вхідного каналу прозорості — прозоре стає непрозорим, і навпаки.
  Пункти меню показу
  Пункти меню дій

  Підручник 1

  Показує використання операцій із прозорістю — Жорстке стискання, а також такі ефекти: синій екран, denoiser і keysplillm0pup