digiKam/Ефект вицвітання

This page is a translated version of the page Digikam/BleachBypassEffect and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Створення ефекту вицвітання у digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 2 квітня 2013 року

За допомогою інструментів digiKam ви можете імітувати на зображенні ефекти, зокрема ефекти вицвітання. Суть цього ефекту полягає в усуванні насиченості на зображенні з високою контрастністю. Додавання ефекту вицвітання у digiKam виконується у два простих кроки. Відкрийте відповідну фотографію для редагування і виберіть у меню пункт Колір -> Відтінок/Насиченість/Освітленість. Вкажіть бажане значення насиченості, десь у проміжку між -35 і -59, потім натисніть кнопку Гаразд, щоб знизити насиченість кольорів на зображенні.

Digikam-bleachbypasseffect.png

Після цього виберіть пункт меню Колір -> Виправлення кривих, виберіть зі спадного списку «Канал» пункт Яскравість світла і скоригуйте форму кривої так, щоб вона нагадувала літеру «S». Поекспериментуйте з нахилом кривої, щоб отримати найкращий результат. Початкову форму кривої можна запозичити тут, імпортувавши її до digiKam за допомогою кнопки Завантажити.


This page was last edited on 22 January 2015, at 05:34. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.