digiKam/Вади

This page is a translated version of the page Digikam/Bugs and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Робота з вадами у digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 10 квітня 2013 року

У будь-якій досить складній програмі, зокрема і у digiKam, є вади. Що ж робити, якщо вами було виявлено ваду у вашій улюбленій програмі для керування фотографіями? Якщо ви не є програмістом, найкраще, що ви можете зробити, це повідомити про ваду розробників за допомогою системи стеження за вадами KDE (digiKam є частиною проекту KDE). Надсилання повідомлень про вади може здатися нудною справою, але такі повідомлення дуже допомагають розробникам у покращенні digiKam, а система стеження за вадами KDE робить подібне звітування доволі простим.

Перш за все, вам слід створити обліковий запис у системі стеження за вадами. Для цього відкрийте у вашій програмі для перегляду інтернету сторінку https://bugs.kde.org, натисніть кнопку New Account і вкажіть параметри вашого облікового запису. Щойно процедуру створення облікового запису буде завершено, увійдіть до системи за допомогою вказаних вами реєстраційних даних. Перш ніж надсилати повідомлення про ваду, важливо переконатися, що про цю ваду ще не було повідомлено. Натисніть кнопку Search, виберіть у спадному списку Product пункт digikam, впишіть якісь ключові слова, які найкращим чином описують ваду у поле «Words» і натисніть кнопку Search. Пошукайте у списку результатів записи з описом, схожим на ту ваду, з якою ви зіткнулися.


Digikam-submitbug.png


Якщо подібного повідомлення про ваду не вдасться знайти у результатах пошуку, ви можете створити нове повідомлення. Натисніть кнопку New у верхній частині сторінки і виберіть digiKam зі списку проектів KDE. Оскільки ви вже переконалися, що подібних до вашого повідомлень про вади ще не створено, ви можете пропустити перший крок (Step 1) і перейти безпосередньо до другого кроку (Step 2). У полях форми для створення повідомлення про ваду буде показано короткі описи полів та приклади їхнього заповнення. Це полегшить вам вписування відповідних даних. Важливо надати розробникам якомога більше корисної інформації, яка допоможе відтворити ваду, визначити її причину та виправити її. Ще раз перевірте вказані вами дані і натисніть кнопку Submit Bug Report. Список всіх створених вами повідомлень про вади можна переглянути, натиснувши посилання My Bugs у розділі Saved Searches.


This page was last edited on 22 January 2015, at 05:34. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.