digiKam/Налаштування головної панелі digiKam

This page is a translated version of the page Digikam/Configure the Main Toolbar in digiKam and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Налаштування головної панелі digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 31 травня 2011 року

За допомогою головної панелі інструментів у digiKam ви можете швидко отримати доступ до декількох інструментів та можливостей. Ви можете налаштувати головну панель відповідно до вашого типового процесу обробки фотографій. Для налаштування скористайтеся пунктом меню Параметри -> Налаштувати пенали. У відповідь буде відкрито діалогове вікно Налаштувати пенали, за допомогою якого ви зможете додати, вилучити або змінити порядок кнопок на панелі інструментів.


Digikam configuretoolbars uk.png


Щоб додати нову кнопку на панель інструментів, просто позначте потрібний вам пункт у списку Наявні дії і перетягніть його за допомогою вказівника миші до списку Поточні дії (ви також можете скористатися кнопками зі стрілочками ліворуч і праворуч). Для впорядкування кнопок за логічними групами ви можете скористатися особливим записом роздільник. Бажаєте додати нетипову піктограму для певної кнопки? Натисніть кнопку Змінити піктограму і вкажіть іншу піктограму для кнопки. За допомогою пункту Змінити текст ви можете змінити підпис під піктограмою. Ось і все.


This page was last edited on 9 June 2011, at 19:07. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.