KMix

This page is a translated version of the page KMix and the translation is 100% complete.


Домівка » Програми » Звук і відео » KMix

Flag-red.png
Пам’ятайте!
Інтерфейс KMix було значно змінено. Ця сторінка не описує поточної версії програми.

Ви можете допомогти! Якщо вам відомо, яким чином користуватися новою версією, додайте ці дані на сторінку. Якщо хочете, можете повідомити про потрібні зміни на сторінці обговорення. Ми спробуємо додати вашу інформацію на сторінку.


Kmix mixer.png   Програма для керування каналами мікшера вашої звукової картки.

Можливості

  • Швидке визначення рівня гучності.
  • Доступ до основного каналу у одне клацання.
  • Повне керування всіма доступними каналами.

Покрокові настанови

  • Доступ до керування можна отримати за допомогою піктограми системного лотка Audio-volume-high.png. Наведіть вказівник миші на цю піктограму, щоб переглянути дані щодо поточного рівня гучності.


Kmix hover uk.png


  • Клацніть лівою кнопкою, щоб отримати доступ до основного каналу. Далі ви можете швидко збільшити або зменшити гучність, а також вимкнути звук, якщо вам потрібно перемовитися парою слів телефоном.


Kmix click uk.png


  • Якщо на контекстній панелі ви натиснете кнопку «Мікшер». Ви отримаєте доступ до всіх налаштованих каналів звуку і скоригувати їх параметри згідно до ваших уподобань. Перелік каналів залежатиме від можливостей вашої звукової картки. Зображення створено на ноутбуці зі звуковою карткою на мікросхемі Intel ICH6.


Натисніть, щоб збільшити


  • У вашої картки можуть бути можливості, дані яких не показано на основній панелі перегляду. Щоб переглянути ці дані, скористайтеся пунктом меню Параметри -> Налаштувати канали. Ви побачите повний перелік можливостей і зможете вибрати ті з них, які буде показано у основному вікні мікшера.


Натисніть, щоб збільшити

This page was last edited on 25 August 2020, at 09:14. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.