KMouseTool

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page KMouseTool and the translation is 100% complete.
Other languages:
  KMouseTool надсилає сигнал про клацання кнопкою миші кожного разу, коли вказівник затримується на одному місці на деякий час. Програму було створено для допомоги людям, які страждають на ушкодження, що призводять до болів під час натискання на кнопки.

KMouseTool може позбавити вас болю, який ви відчуваєте під час натискання кнопок миші, ця програма допоможе багатьом людям користуватися комп’ютером без болю. На жаль, ця програма не зможе позбавити вас від болю під час пересування миші стільницею. Якщо ви відчуваєте пов’язаний з користуванням комп’ютером біль і ще не відвідували лікаря, будь ласка, зробіть це якомога скоріше.

Просто для того, щоб все було зрозумілим: хоча KMouseTool може зменшити біль, спричинений діями з клацання кнопками миші, програма нічим не може зарадити проти болю, спричиненого діями з пересування миші. І, як і у випадку інших ергономічних інструментів, користь від цієї програми може бути різною для різних людей і ситуацій.

Можливості

  • Можливість визначення мінімального руху у пікселях, за виконання якого KMouseTool клацне кнопкою миші.
  • Можливість зміни часу, на який слід призупинити рух вказівника миші, щоб програма KMouseTool надіслала сигнал про клацання.
  • Кмітливе перетягування (можливість визначити час, який KMouseTool чекатиме після надсилання сигналу про натискання кнопки миші, перш ніж надіслати сигнал про відпускання кнопки миші, якщо ви не пересуваєте вказівник миші)
  • Підтримка програмованих рухів вказівником миші (штрихів)
  • Озвучування клацань
  • Можливість запуску програми разом зі стільницею

Докладніші відомості викладено у підручнику з програми.