KTimeTracker

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page KTimeTracker and the translation is 100% complete.
KTimeTracker
KTimeTracker — це інструмент керування завданнями та компонент стеження за часом Kontact, комплексного інструменту керування особистими даними KDE.'


Огляд

KTimeTracker стежить за часом, який ви витрачаєте на роботу над різноманітними задачами.

Проблема
Ви є консультантом з вільного програмного забезпечення, у вас багато клієнтів. Деякі з клієнтів мають по декілька проектів. Протягом дня ви перемикаєтеся з одного проекту на інший. Вам потрібно стежити за вашим часом, щоб потім створити рахунок за місяць роботи.
Вирішення
Створіть по одній задачі верхнього рівня для кожного з клієнтів і по підзадачі на кожен з проектів клієнта. Для проектів, які потребують докладнішого стеження, створіть список підзадач. Увімкнути стеження за часом можна подвійним клацанням на задачі, над якою ви зараз працюєте.

Встановлення

Ніякого окремого посилання на пакунок не існує. Вам слід встановити програму за допомогою вашого дистрибутива. Визначити назву дистрибутива можна за допомогою команди

cat /etc/*ele*

Щоб встановити ktimetracker у дистрибутиві SUSE, скористайтеся командою

yast -i kdepim

Можливості

Поточна стабільна версія KTimeTracker (4.4) може:

  • розподіляти завдання на підзавдання

KTimeTracker надає вам змогу впорядкувати вашу роботу за списком завдань. Ви можете згрупувати вашу роботу за завданнями і підзавданнями. Кожне з підзавдань може містити власні підзавдання, аж до рівня вкладеності 1000.

  • стежити за витраченим часом

Коли ви починаєте працювати над новим завданням, просто двічі клацніть на відповідному записі завдання у списку завдань. Поряд з пунктом завдання з’явиться піктограма годинника, після чого програма почне запис часу.

  • редагувати журнал завдання і коментарі

KTimeTracker надає вам змогу редагувати ваш журнал завдань і додавати коментарі до кожного з завдань, на виконанні яких ви зупинилися:

  • виявлення пауз

Якщо ви пішли поїсти і забули вимкнути відлік часу, інструмент визначення часу бездіяльності KTimeTracker через вказаний вами час відкриє контекстне вікно, за допомогою якого ви зможете скасувати або продовжити відлік часу.

Параметри

У KTimeTracker 4 передбачено лише такі параметри налаштування:

Налаштування для PDA: з вікна програми буде вилучено панель пошуку, щоб збільшити місце для інших частин інтерфейсу. Програма вважатиме, що користувач працює з нею за допомогою сенсорного екрана і відкриватиме контекстне меню під час кожного клацання кнопкою «миші», навіть якщо «клацання» було клацанням лівою кнопкою.


Сумісність

За десятирічну історію програми відбулося 3 зміни формату файлів:

Версія KDE Файл ktimetracker
-3.1 текстові файли
3.2-3.5 файли iCal з полями X-KDE-karm, можливість імпорту текстових файлів
4.0- файли iCal з полями X-KDE-ktimetracker, автоматичне імпортування файлів iCal з полями X-KDE-karm

Оскільки програма використовує формат файлів iCal, KTimeTracker сумісний з KOrganizer. Ви навіть можете синхронно працювати над одним файлом одразу у KOrganizer і KTimeTracker. Якщо файл буде змінено у одній програмі, внесені зміни буде автоматично показано у іншій програмі.

Масштабованість

KTimeTracker є добре масштабованою програмою, здатною працювати з файлом у 1,2 МБ (звантажити тестовий файл), який можна звантажити зі сторінки (звіту про ваду у KDE 110523). Результати тестування KTimeTracker можна знайти тут.

Підтримка

Під час вивчення KTimeTracker у вас виникатимуть питання. Задайте ці питання користувачам KDE на каналі IRC користувачів KDE.

Відео

Відеодемонстрації можна знайти тут:

Додаткові відомості