Маскування вад у програма правилами KWin

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page KWin Rules Application Workarounds and the translation is 100% complete.
Other languages:

Маскування вад у програмах

Нижче наведено шляхи маскування вад у програмах з певними особливостями поведінки.

Підказка

Якщо у вас ще немає досвіду у створенні правил KWin, ознайомтеся з докладним прикладом, яким можна скористатися як основою для нового правила.


Помилка, пов’язана зі зміною розмірів вікон до повноекранного

Якщо вікно Emacs або gVim максимізовано (розгорнуто на весь екран), за певних обставин ви можете зіткнутися з вадами, пов’язаними зі зміною розмірів вікна. Докладніше про це можна дізнатися з відповідного повідомлення про ваду. За допомогою правила KWin можна уникнути цієї вади.

Якщо відкрито вікно Emacs:

  1. Скористайтеся кнопкою Визначити властивості вікна і виберіть вікно Emacs. Будемо встановлювати відповідність лише за назвою основного класу, отже не позначайте інші пункти. Докладніші відомості можна знайти у розділі, присвяченому відповідності віокн.

  2. Натисніть кнопку Гаразд і у попередньому вікні буде заповнено пункти параметрів вікна на вкладці Відповідність вікон. Введіть зрозумілий Опис:

  3. Ігноруємо запит на розгортання вікна Emacs на весь екран позначенням атрибута Зважати на обмеження розмірів і вимиканням його (Ні), щоб ігнорувати обмеження, і визначаємо для параметра значення Примусово:

  4. Натисніть відповідну кнопку, щоб завершити введення правила.