Kamoso

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Kamoso and the translation is 100% complete.
Other languages:


Домівка » Програми » Звук і відео » Kamoso

Kamoso — програма для запису даних з вебкамери від спільноти KDE
Створення знімків
За допомогою Kamoso ви можете створювати знімки зображень з вашої вебкамери і вивантажувати їх на Facebook
Запис відео
За допомогою Kamoso можна записувати відео з вашої вебкамери і вивантажувати їх на YouTube

Підручник користувача

Вітаємо у Kamoso!

Kamoso — проста і зручна програм для користування камерою вашого комп'ютера. Нею можна скористатися для створення фотографій та записування відео для подальшого оприлюднення. За допомогою цього підручника ви зможете користуватися встановленою вами програмою. Ми намагалися зробити так, щоб програма була простою і зручною. Приємних вражень!

Перші кроки

Після запуску Kamoso ви побачите дві групи кнопок ліворуч і праворуч та кнопку у центрі вікна програми.

За допомогою центральної кнопки можна негайно створити знімок! Давайте, зробіть це зараз! УСМІШКА!

Kamoso дасть вам 3 секунди на приготування до фотографування і попросить вас усміхнутися перед тим, як зробити знімок! Якщо ви натиснете другу кнопку ліворуч, Kamoso перейде у режим серій знімків. Kamoso створюватиме серію послідовних знімків, аж доки ви не натиснете центральну кнопку, щоб припинити зйомку. Знімки буде розташовано у хронологічному порядку у нижній частині вікна програми. Ви зможете двічі клацнути на будь-якому з них, щоб переглянути його. Крім того, ви можете клацнути на знімку правою кнопкою миші і вибрати пункт Відкрити, щоб переглянути його! Якщо вам не подобаються якийсь зі знімків, просто клацніть на ньому правою кнопкою і виберіть пункт Смітник, щоб його вилучити.

Вивантаження зображення на Facebook

Якщо ви хочете вивантажити щойно створені знімки на ваш профіль Facebook, просто клацніть правою кнопкою миші на знімку і виберіть у контекстному меню пункт Імпорт/Експорт до Facebook. У вашому браузері буде відкрито вікно, у якому вас попросять надати права доступу для Kamoso. Щойно права буде надано, можете вивантажувати ваш знімок!

Зауваження

Для вивантаження знімків вам потрібен буде обліковий запис Facebook.


Якщо вам не хочеться клацати правою кнопкою миші, ви можете просто натиснути другу кнопку праворуч. У відповідь програма покаже вам ті самі пункти, що і у контекстному меню, яке викликається клацання правою кнопкою миші.

Вивантаження відео на YouTube

Крім того, Kamoso уможливлює запис відео! Клацанням на червоній кнопці ліворуч ви можете перемкнути програму на режим відео. Натисніть центральну кнопку, щоб записати відео! Клацніть правою кнопкою миші на пункті відео і виберіть YouTube, щоб вивантажити його на YouTube.

Зауваження

Вам знадобиться обліковий запис на YouTube і надання Kamoso доступу до вашого імені користувача і пароля — не переймайтеся, це цілком безпечно!


Налаштовування

Якщо ви вважаєте, що якість знімка не є оптимальною, натисніть кнопку поблизу правого краю вікна і виберіть Параметри. У відповідь буде відкрито панель параметрів.

Якщо ви хочете змінити каталог, у якому Kamoso зберігатиме знімки, перейдіть до сторінки Загальні і змініть каталог у відповідному полі.

Якщо ви хочете змінити час між натисканням кнопки і моментом, коли Kamoso зробить знімок, перейдіть до сторінки Параметри фотографій.

Якщо ви є справді технічно грамотним користувачем, перейдіть до сторінки Параметри відео. Там ви можете скоригувати параметри зображення, зокрема яскравість, контрастність тощо.

Кінець

Ось і кінець нашого підручника. Сподіваємося, ми з'ясували відповіді на усі цікаві для вас питання!

Приємного вам користування Kamoso!