Kdenlive/Підручник/Меню «Проєкт»/Інтернет-джерела

This page is a translated version of the page Kdenlive/Manual/Project Menu/Online Resources and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎русский • ‎українська

Інтернет-джерела

Доступ до цієї можливості, яка надає змогу шукати у інтернеті звукові дані, графіку та відео і додавати його до власних проєктів, можна отримати за допомогою меню Проєкт та спадного меню Додати кліп.

Kdenlive Search Online services uk.png

Звукова бібліотека Freesound

Модуль бібліотеки звукових даних Freesound цього інструмента став непридатним до кордистування у старих версіях Kdenlive у жовтні 2015 року, оскільки для доступу до freesound стала потрібною реєстрація. Якщо ви користуєтеся застарілою версією Kdenlive, ви можете отримувати чудові звукові кліпи з https://www.freesound.org/ — але не за допомогою інтерфейсу Kdenlive.

Kdenlive Search online resources2 uk.png

У версії 15.12 (грудень 2015 року) уможливлено автоматичне завантаження високоякісних даних попереднього прослуховування у форматі .mp3 з сайта freesound за допомогою модуля Інтернте-джерела.

Звукова бібліотека Freesound — майбутня версія

У майбутній версії Kdenlive буде уможливлено вхід за допомогою Kdenlive до вашого облікового запису freesound і отримання файлів високоякісних даних.

Якщо у результаті роботи з діалоговим вікном Інтернет-джерела програма показує повідомлення про помилку:

Error Getting Access Token from Freesound.
Try importing again to obtain a new freesound connection

натисніть кнопку імпортування ще раз, щоб наказати програмі спробувати знову встановити зв'язок із вебсайтом freesound.

Після натискання кнопки імпортування, якщо ви користуєтеся бібліотекою freesound вперше, програма покаже діалогове вікно входу до системи, у якому ви зможете вказати реєстраційні дані freesound для розпізнавання і отримання високоякісної версії звукового файла. Якщо у вас немає облікового запису freesound, ви можете отримати високоякісну демоверсію файла у форматі .mp3.

Kdenlive freesound1 uk.png

Завантаження сторінки freesound до вікна програми може тривати декілька секунд — зачекайте, будь ласка.

Після входу до системи freesound вам слід надати Kdenlive права доступу до вашого облікового запису freesound. Kdenlive freesound2.png

Ви можете відкликати доступ Kdenlive до вашого облікового запису freesound за допомогою сайта freesound. Увійдіть до вашого облікового запису і натисніть посилання у розділі прав доступу програм на сторінці параметрів "Manage your list of permissions granted to API applications" http://freesound.org/home/app_permissions/.

Щойно права доступу буде надано, Kdenlive отримає ключі розпізнавання, які збереже до файла налаштувань kdenlive — (~/.config/kdenliverc). Програма використовує ці ключі для автоматичного розпізнавання на сайті під час майбутніх запитів щодо імпортування. Щоб запобігти цьому, вилучте ключі з файла налаштувань kdenlive.

Відеобібліотека Archive Org

За допомогою відповідного пункту можна виконати пошук даних у інтернет-архівах відеобібліотеки відеофайлів, які можна імпортувати до Kdenlive. Зображеннями попереднього перегляду у цій бібліотеці є анімовані файли .gif.

Графічна бібліотека Open Clip Art

За допомогою цього пункту ви можете виконати пошук графіки у бібліотеці Open Clip, а потім імпортувати її до Kdenlive


This page was last edited on 25 July 2019, at 17:08. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.
-->