Kdenlive/Підручник/Меню «Перегляд»/Зберегти компонування як

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Kdenlive/Manual/View Menu/Save Layout As and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Меню «Перегляд» — Зберегти компонування як

  У Kdenlive передбачено значну гнучкість у компонуванні віджетів та панелей головного вікна програми. Ви можете визначити, які панелі буде показано, і де їх буде розташовано. Ви можете змінювати їхні розміри, від'єднувати їх та пересувати на інший монітор. Усі зміни у компонуванні буде автоматично збережено, отже, коли ви надалі запускатимете Kdenlive, віджети лишатимуться на визначених вами позиціях. Це добре, якщо ви використовуєте однакове компонування в усіх ваших проєктах. Втім, у вас може виникнути потреба у створенні різних компонувань для різних типів проєктів, а також у перемиканні між цими компонуваннями, якщо у цьому виникне потреба.

  Error creating thumbnail: File missing

  Kdenlive надає вам змогу визначати назву і зберігати до чотирьох нетипових компонувань. У показаному прикладі ще немає нетипових збережених компонувань, отже компонування просто пронумеровано від 1 до 4. Натисніть пункт Зберегти компонування як, а потім виберіть один із чотирьох пунктів.

  Error creating thumbnail: File missing

  У відповідь буде показано діалогове вікно збереження компонувань, за допомогою якого ви зможете надати нетиповому компонуванню назву.
  Тепер ви зможете дуже просто перемикатися на створене компонування за допомогою відповідного пункту у меню Завантажити компонування.