Translations:Krfb/20/uk

From KDE UserBase Wiki

Зауваження:

  • Якщо на гостьовому комп’ютері запущено брандмауер, вам слід відкрити у ньому порт 5900. Якщо брандмауер блокуватиме порт 5900, процес спільного використання стільниці на стороні вузла працюватиме належним чином, але гість отримає повідомлення про те, що сервер не було знайдено. Помилки у встановленні з’єднання, причиною яких є неправильно введена адреса або брандмауер, доволі непросто виявити. Варто спочатку все ретельно перевірити, розпочати перший сеанс спільної роботи з експертом у одному приміщенні. Таким чином, ви зможете усунути всі незрозумілі питання та вади і згодом розпочати сеанс віддаленої роботи без проблем.
  • Якщо ви закриєте вікно Krfb, програма не припинить працювати. Щоб завершити роботу Krfb, наведіть вказівник миші на піктограму програми у лотку, клацніть правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт Вийти.
  • Вимикання комп’ютера-вузла не припинить роботи Krfb. Програма знову розпочне роботу після перезапуску системи. Завершити роботу програми можна за допомогою піктограми у лотку.
  • Хоча Krfb/Krdc можна використовувати для зв’язку інтернетом, кабельний модем або маршрутизатор на стороні вузла слід налаштувати на переспрямування даних з порту 5900, крім того, у вас можуть виникнути подібні ж проблеми під час встановлення зв’язку у мережах з загальними брандмауерами.
  • Відомості про програму (номер версії, список авторів тощо) можна переглянути за допомогою відповідного пункту контекстного меню піктограми лотка Krfb.
  • Якщо користувач-гість натисне клавішу PrintScreen, програму створення знімків вікна, Ksnapshot, буде запущено одразу на гостьовому комп’ютері та на комп’ютері-вузлі.
  • Протоколом VNC не передбачено спільного використання файлів на гостьовому комп’ютері та комп’ютері вузлі. Передавати файли, що зберігаються на цих комп’ютерах слід за допомогою інших способів.