User:Amirmousavie


New to UserBase?


پایگاه کاربری برای مطالعه‌ی همه‌ی افراد باز می‌باشد.جهت کمک به پایگاه کاربری باید یک حساب کاربری جدید بسازید. این کار مزایای فراوانی دارد:

• یک حساب کاربری و صفحه‌ی کاربری دریافت می‌کنید که از آن می‌توانید برای ساخت پیش نویس‌ها بهره ببرید. • می‌توانید با نگاه کردن به صفحه از به وجود آمدن تغییرات مطلع شوید. • نام کاربری شما به دیگران کمک می‌کند تا به سادگی کار شما را به رسمیت بشناسند. • شما جزئی از جامعه‌ی KDE خواهید بود. • ..... و مزایای خیلی بیشتر!


عمل ثبت نام بسیار ساده و سریع است. برای اطلاع بیشتر این بخش را مطالعه کنید.

ساختن یک حساب کاربری


LogIn.png


در قسمت زیرین کنار هر صفحه لینک ورود/ثبت‌نام را مشاهده می‌کنید. این لینکی است که به وسیله‌ی آن شما می‌توانید یک حساب کاربری ایجاد کرده یا از حساب کاربریتان استفاده نمایید. لینک را دنبال کنید، یک نام کاربری و رمزعبور برای خود انتخاب نمایید. حالا شما در حال ساخت و یا استفاده از حساب کاربریتان هستید. متوجه خواهید شد که تحت ابزارهای شخصی حالا نام کاربری شما نمایش داده می‌شود، و شما دارای لینک‌های دیگری نیز هستید. زمان کمی برای مرور آن صفحات گرفته می‌شود خصوصاً صفحه‌ی “تنظیمات من" ; که شاید به وسیله‌ی آن شما بخواهید timezone را در تب Data and Time تنظیم کنید.


بدون شک پرسش‌های فراوانی دارید; و پایگاه کاربری در اولین نگاه کمی دلهره آور است; اما آنجا صفحات زیادی برای کمک به شما، جهت شروع وجود دارد.

پیدا کردن صفحات در دسته‌های یکسان

در پایین صفحه می‌توانید لینک دسته (category) را پیدا کنید، این لینک شبیه [[Category:Getting Started]] است. اگر یک صفحه مربوط به بیش از یک دسته باشد ممکن است گاهی شبیه [[Category:Getting Started|Contributing]] باشد. اگر روی توضیح دسته‌ها مردد بودید،خواهید دید که هرکدام از آن دسته‌ها یک لینک به صفحات دیگر هستند. یکی از این صفحات که با آن مواجه خواهید شد، یک لیست از صفحات مربوطه است.

شروع به مشارکت در صفحات انگلیسی

Template:توجه


وقتی وارد سیستم می‌شوید، امکان دسترسی به آیکون ویرایش ( یا تب، بسته به نوع استفاده) روی تمام صفحات دارید.لینک "تنظیمات من"، شما را دارای لینک ویرایش برای هر بخش می‌کند.از این امکان برای ایجاد یک ویرایش‌ کوچک یا اضافه کردن چیزی به یک صفحه‌ی موجود می‌توان بهره برد. همچنین ممکن است آنرا برای تنظیم نمایش به صورت پیشفرض مفید خواهید یابید.دستورالعمل ها را روی صفحه‌ی Modify a Page خواهید یافت.


اگر از ساختن یک صفحه‌ی سراسری ( یا دنباله‌ای از صفحات) هیجان زده می‌شوید، می توانید مقدمه‌ای کوتاه بر relevance of content را ببینید و روی همان صفحه لینک ‌هایی به How-To pages برای کارهای مرسوم بیشتر وجود دارد.


در هرحال هر اتفاقی بیافتد، شما تنها نیستید. اگر برایتان مشکلی پیش آمد، از پرسیدن نترسید. از صفحه‌ی گفتگو( انجمن) برای مطرح کردن پرسش‌ها درباره موضوعات تحت گفتگو استفاده کنید. آنها برای انتخاب معمولا سریع و مفید هستند. سوالات سریع احتیاجی به جواب طولانی ندارند، همچنین می‌توان آنها را روی Freenode IRC مطرح کرد. روی کانال : #kde-www.


Template:اطلاع


بالاتر از همه، ما پایگاه کاربری را برای کسب تجربه‌ی لذت بخش هم برای خواننده‌ها و هم مشارکت کنندگان در نظر داریم.

Working with page translation

If you want to get started in translating documents, you will find information on Translate a Page. Use the sidebar link to apply for adding to the Translator group. The sidebar link Translation Tools is a good way to monitor what is happening to translations to your language.


This page was last edited on 27 November 2012, at 17:46. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.