Words

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Words and the translation is 100% complete.
Words з відкритим документом

Words надає потужні і водночас прості можливості редагування ваших текстових документів.

Words — текстовий процесор. Звичайно ж, у ньому передбачено всі відповідні можливості: стилі абзаців, відступи, невпорядковані списки, табулятори, розриви сторінок та повне керування шрифтами символів тексту. Програма навіть підтримує нижні і верхні колонтитули та кінцеві примітки, а також посилання та автоматичне формування змісту. Звичайно ж, передбачено підтримку обтікання зображень текстом та додавання вмісту інших модулів офісного комплексу до документа.

Створення форматованих документів з зображеннями, таблицями тощо без проблем

Words робить додавання зображень, діаграм тощо до ваших документів дуже простим. Достатньо просто перетягти відповідний елемент до на сторінку документа.

Подальше редагування таке саме просте. Наприклад, якщо ви пересунете, повернете чи зміните розміри зображення, текст навколо нього буде автоматично вирівняно, як це і має бути.

Вам не потрібно мучитися з вбудовуванням цілої електронної таблиці або діаграми, або зберігати дані у окремому файлі: просто додайте електронну таблицю або діаграму у ваш документ, як це ви зробили з зображенням.

Відкриття та збереження ODF та відкриття файлів MS Word у форматах .doc та .docx

Words здатна відкривати та зберігати документи ODF, це типовий формат файлів програми. Формат документів ODF є поширеним, незалежним від волі жодної компанії форматом, підтримку якого передбачено у Calligra, OpenOffice.org, LibreOffice, Microsoft Office, Google Docs, Lotus Symphony, а також інших офісних програмах.

Крім того, програма здатна відкривати файли у форматі Microsoft Office Word (.doc та .docx). Після редагування такі документи можна зберегти у форматі ODF.


Підказка

У Calligra Author робоче середовище ізольовано та розширено з метою забезпечення створення об’ємних текстів, художньої та гуманітарної літератури.


Посилання