Translations:IRC Channels/12/da: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|[irc://irc.libera.chat/amarok #amarok] - Brugere og udviklere af Amarok | |[irc://irc.libera.chat/amarok #amarok] - Brugere og udviklere af Amarok | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/amarok | |[irc://irc.libera.chat/amarok-de #amarok.de] - Tyske brugere og udviklere af Amarok | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/amarok | |[irc://irc.libera.chat/amarok-es #amarok.es] - Spanske brugere og udviklere af Amarok | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/amarok | |[irc://irc.libera.chat/amarok-fr #amarok.fr] - Franske brugere og udviklere af Amarok | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/rokymotion #rokymotion] - Reklame-ting om Amarok | |[irc://irc.libera.chat/rokymotion #rokymotion] - Reklame-ting om Amarok | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/Calligra #Calligra] - Brugere og udviklere af Calligra | |[irc://irc.libera.chat/Calligra #Calligra] - Brugere og udviklere af Calligra | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/GCompris #gcompris] - Brugere og udviklere af GCompris | |[irc://irc.libera.chat/GCompris #gcompris] - Brugere og udviklere af GCompris | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/kate #kate] - Brugere og udviklere af Kate | |[irc://irc.libera.chat/kate #kate] - Brugere og udviklere af Kate | ||
Line 43: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/kmymoney #kmymoney] - Brugere og udviklere af KMyMoney | |[irc://irc.libera.chat/kmymoney #kmymoney] - Brugere og udviklere af KMyMoney | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/kontact #kontact] - Brugere og udviklere af Kontact | |[irc://irc.libera.chat/kontact #kontact] - Brugere og udviklere af Kontact | ||
Line 53: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/kopete #kopete] - Brugere og udviklere af Kopete | |[irc://irc.libera.chat/kopete #kopete] - Brugere og udviklere af Kopete | ||
|- | |||
|[irc://irc.libera.chat/kphotoalbum #kphotoalbum] - Users and developers af KPhotoAlbum | |||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/krita #krita] - Brugere og udviklere af Krita | |[irc://irc.libera.chat/krita #krita] - Brugere og udviklere af Krita | ||
Line 62: | Line 54: | ||
|[irc://irc.libera.chat/marble #marble] - Brugere og udviklere af Marble | |[irc://irc.libera.chat/marble #marble] - Brugere og udviklere af Marble | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/okular #okular] - Brugere og udviklere af [[Okular]] | |[irc://irc.libera.chat/okular #okular] - Brugere og udviklere af [[Special:myLanguage/Okular|Okular]] | ||
|- | |- | ||
|[irc://irc.libera.chat/plasma #plasma] - Users and developers of Plasma | |[irc://irc.libera.chat/plasma #plasma] - Users and developers of Plasma |
Latest revision as of 08:50, 1 March 2023
Kanaler (Klik på ikonen for at ordne listen alfabetisk) |
---|
#akonadi - Brugere og udviklere af Akonadi |
#akregator - Brugere og udviklere af aKregator |
#amarok - Brugere og udviklere af Amarok |
#amarok.de - Tyske brugere og udviklere af Amarok |
#amarok.es - Spanske brugere og udviklere af Amarok |
#amarok.fr - Franske brugere og udviklere af Amarok |
#rokymotion - Reklame-ting om Amarok |
#Calligra - Brugere og udviklere af Calligra |
#gcompris - Brugere og udviklere af GCompris |
#kate - Brugere og udviklere af Kate |
#kde-accessibility - Brugere og udviklere af tilgængelighedsprogrammer, herunder KDE Text-to-Speech (KTTS) |
#kde-edu - Brugere og udviklere af KDE's undervisningsprogrammer |
#kde-fm - Brugere og udviklere af Dolphin and KIO |
#kdevelop - Brugere og udviklere af KDevelop |
#kde-games - Brugere og udviklere af KDE's spil |
#kde-telepathy - Brugere og udviklere af KDE-Telepathy |
#kexi - Brugere og udviklere af Kexi |
#kmymoney - Brugere og udviklere af KMyMoney |
#kontact - Brugere og udviklere af Kontact |
#konversation - Brugere og udviklere af Konversation |
#kopete - Brugere og udviklere af Kopete |
#kphotoalbum - Users and developers af KPhotoAlbum |
#krita - Brugere og udviklere af Krita |
#kvirc - Brugere og udviklere af KVirc |
#kwin - Brugere og udviklere af KWin |
#marble - Brugere og udviklere af Marble |
#okular - Brugere og udviklere af Okular |
#plasma - Users and developers of Plasma |
#choqok - Brugere og udviklere af Choqok |
#yakuake - Brugere og udviklere af Yakuake |